باشگاه پدیده : صحبتهای مدیرعامل استقلال صحت ندارد | تماشاچی
کد خبر:43376
پ
باشگاه پدیده : صحبتهای مدیرعامل استقلال صحت ندارد

باشگاه پدیده : صحبتهای مدیرعامل استقلال صحت ندارد

در حالی که امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال صبح امروز در یک برنامه زنده تلویزیونی مدعی شد که با روشی که در راه حل کردن مشکل پروپییچ به کار بردند، مشکل تیم پدیده را نیز حل کرده اند اما باشگاه پدیده این مورد را تکذیب کرد.     باشگاه پدیده : صحبتهای مدیرعامل استقلال صحت ندارد […]

در حالی که امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال صبح امروز در یک برنامه زنده تلویزیونی مدعی شد که با روشی که در راه حل کردن مشکل پروپییچ به کار بردند، مشکل تیم پدیده را نیز حل کرده اند اما باشگاه پدیده این مورد را تکذیب کرد.

 

 

باشگاه پدیده : صحبتهای مدیرعامل استقلال صحت ندارد

 

باشگاه پدیده : صحبتهای مدیرعامل استقلال صحت ندارد

 

دقایقی قبل جواد طاری‌بخش سخنگوی باشگاه شهر خودرو در این زمینه گفت:

 

 ما خوشحالیم که مشکل باشگاه استقلال حل شد اما اینطور نبوده که باشگاه استقلال کاری در فیفا انجام دهد مشکل ما را حل کند چرا که ما هیچ مشکلی در فیفا نداریم. اولین باشگاه ایرانی که طلب خود را از فیفا گرفت باشگاه شهرخودرو بود. چرا که توانستیم با هماهنگی فدراسیون و رایزنی باشگاه پاداش حضور محمدرضا خانزاده در جام جهانی را بگیریم و با آن بدهی خارجی خود را پرداخت کردیم. اسناد و مدارک این مسئله هم موجود است.

وی ادامه داد: ما کارهای خودمان را انجام دادیم اما اینکه مسئولان باشگاه استقلال بگویند ما کاری انجام دادیم که به کام باشگاه شهرخودرو بوده درست نیست چرا که باشگاه استقلال راهی را رفت که یک سال قبل باشگاه شهرخودرو این کار را کرده بود و حالا باشگاه استقلال به نوعی کار ما را تکرار کرد. خوشحالیم که یک باشگاه ایرانی مسیر سال گذشته ما را طی کرد و به نتیجه رسید.

طاری‌بخش افزود: سال قبل ما دچار این مشکل شدیم اما بعد از اینکه آقای حمیداوی باشگاهشهرخودرو را در اختیار گرفت با درایت او و اعزام وکیلش به فیفا توانستیم با رایزنی این مشکل را حل کنیم و به نتیجه هم رسیدیم.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید