بازگشت هافبک مصدوم پرسپولیس با ماسک زورو | تماشاچی
کد خبر:44473
پ
بازگشت هافبک مصدوم پرسپولیس با ماسک زورو

بازگشت هافبک مصدوم پرسپولیس با ماسک زورو

سیامک نعمتی، هافبک پرسپولیس که در اردوی ترکیه از ناحیه بینی دچار مصدومیت و مجبور به انجام عمل جراحی شد درباره شرایط سلامت خود توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه میخوانید.   جدیدترین اخبار پرسپولیس   بازگشت هافبک مصدوم پرسپولیس با ماسک زورو     خوشبختانه الان شرایطم خیلی بهتر شده و در روزهای اول […]

سیامک نعمتی، هافبک پرسپولیس که در اردوی ترکیه از ناحیه بینی دچار مصدومیت و مجبور به انجام عمل جراحی شد درباره شرایط سلامت خود توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه میخوانید.

 

جدیدترین اخبار پرسپولیس

 

بازگشت هافبک مصدوم پرسپولیس با ماسک زورو

 

بازگشت هافبک مصدوم پرسپولیس با ماسک زورو

 

خوشبختانه الان شرایطم خیلی بهتر شده و در روزهای اول تنفس هم برایم دشوار بود. بعد از عمل جراحی پزشکان خواستند تا مدت بیشتری استراحت کنم اما نمی‌خواهم فرصت همراهی تیم را از دست بدهم و واقعا بدون تمرین حوصله‌ام سر می‌رفت و دلتنگ تمرین و بچه‌های تیم می‌شدم.  دوران نقاهتم امیدوارم کوتاه مدت باشد و بتوانم خیلی زود در رقابت قرار گیرم. احتمالا باید فصل را با ماسک محافظ شروع کنم و با پزشکان تیم در اینباره هماهنگی صورت گرفته است.

 

درباره قرعه تیمش در لیگ برتر افزود: قرعه که سخت است و در هفته‌های ابتدایی با تیم‌های قابل احترام و بزرگ که مدعی جام در این فصل هستند بازی داریم. با این حال یک شروع موفق خیلی به ما کمک خواهد کرد. در فصل گذشته ما تجربه بزرگی از این حیث به دست آوردیم. فصل گذشته با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی همه تصور می‌کردند با مشکل مواجه شویم و امتیازات را از دست بدهیم. اما اینطور نشد و قدرتمند و موفق عمل کردیم و به واسطه همان امتیازات هم در نهایت قهرمان شدیم. یک شروع موفق مسلما باعث خواهد شد تا از نظر انگیزه و خودباوری و البته شخصیت قهرمانی در شرایط بهتری قرار گیریم و باید از آن به بهترین شکل سود ببریم.

 

نعمتی درباره دربی ابتدای فصل اظهار کرد: خب این قرعه هم می‌تواند مثبت باشد و هم منفی. ما در حال آماده سازی هستیم و فرقی هم نمی‌کند که در هفته چندم با استقلال بازی کنیم. بهرحال لیگ است و در هر هفته‌ای ممکن بود با استقلال بازی داشته باشیم. خوشبختانه طی فصول اخیر نتایجی کسب کرده‌ایم که حمایت هواداران را کنار خودمان می‌بینیم و این بزرگترین پشتیبانی ماست. آنها در این فصل هم به اتفاقات بزرگ و ادامه راه قهرمانی فکر می‌کنند، درست مثل خودمان. وقتی پیراهن پرسپولیس را بر تن داریم به کم قانع نیستیم و مطمئن باشند ما هم همانند آنها انگیزه‌مان برای قهرمانی و موفقیت‌های بیشتر کم نشده است.

 

گلزن ماهر سابق سرخ پوشان درباره مسیر رقابت­هایشان گفت: من فصل اولی هم که آمده بودم تقریبا همین بازیکنان حضور داشتند. پرسپولیس تیم بزرگی است و باید هم بازیکنان بزرگ و باکیفیت در تمام خطوط آن حاضر باشند. من عاشق رقابت هستم و مهمترین مساله این است که بین بازیکنان رفاقت حرف اول را می‌زند و همه می‌خواهند در مسیر موفقیت تیم کمک کنند و هیچ چیزی نمی‌تواند مانع از موفقیت پرسپولیس شود و حاشیه شکل دهد.

 

این بازیکن نظر خود را درباره کالدرون سرمربی تیمش اینگونه بیان کرد: او کار سختی دارد اما خوشبختانه شاکله تیم حفظ شده و این بخش مهمی از پروسه‌ای است که او برای دستیابی به همان مسیر موفقیت و آشنایی با فوتبال ایران به آن نیاز دارد. با این حال باید در نظر گرفت که او از نظر اسم و تجربه فنی مربی بزرگی است و تجربه بزرگی از این حیث دارد. طی این روزها هم نشان داده که از انگیزه بالایی برای این مساله برخوردار است. خودش هم مدعی شده که برای کارهای بزرگ اینجا حاضر شده و ما نیز مشتاق این اتفاق هستیم.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید