ایوان پریشیچ جایگزین لروی سانه در بایرن مونیخ | تماشاچی
کد خبر:44558
پ
ایوان پریشیچ جایگزین لروی سانه در بایرن مونیخ

ایوان پریشیچ جایگزین لروی سانه در بایرن مونیخ

به گزارش جانکوا دی مارتزیو پس از مصدومیت لروی سانه بازیکن ۲۳ ساله در دیدار منچسترسیتی با لیورپول و منتفی شدن انتقال وی به بایرن مونیخ آلمان جهت حضور در خط حمله، این تیم به دنبال جذب بازیکن دیگری است. خبرها حاکی از آن است که بایرن تمایل به جذب ایوان پریشیچ وینگر ۳۰ ساله […]

به گزارش جانکوا دی مارتزیو پس از مصدومیت لروی سانه بازیکن ۲۳ ساله در دیدار منچسترسیتی با لیورپول و منتفی شدن انتقال وی به بایرن مونیخ آلمان جهت حضور در خط حمله، این تیم به دنبال جذب بازیکن دیگری است. خبرها حاکی از آن است که بایرن تمایل به جذب ایوان پریشیچ وینگر ۳۰ ساله کرواتی دارد.

 

نقل و انتقالات اروپا ۲۰۱۹

 

ایوان پریشیچ جایگزین لروی سانه در بایرن مونیخ

 

 

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در خصوص ایوان پریشیچ بازیکن فعلی این تیم اظهار داشته که این بازیکن در تفکراتش جایی ندارد و بدین ترتیب خروج پریشیچ از اینتر با مشکل خاصی همراه نخواهد بود.

به نظر می‌رسد که جذب پریشیچ که در ۳۵ دیداری سری آ ایتالیا ۸ گل و ۳ پاس گل را به ثمر رسانده است، توسط بایرن به صورت قرضی برای یک فصل و با پرداخت ۵ میلیون یورو صورت خواهد گرفت در حالی که در صورت حضور قطعی وی برای تابستان آینده، رقم پرداختی ۲۰ میلیون یورو خواهد بود.

در حالی که به نظر می­رسد انتقال ایوان پریشیچ به بایرن مونیخ قطعی شده باشد نیکو کوواچ سرمربی این تیم بیان کرد: “من اخباری کمی در مورد جذب ایوان پریشیچ خوانده ام اما نمی دانم چه کسی چنین چیزی گفته است. آنچه من می دانم این است که قبل از خرید بازیکن باید به نیازهای خود فکر کنیم. تصمیم گیری باید با هماهنگی و اتفاق آرا صورت گیرد و همین موضوع در مورد بازیکنان خارج از کشور نیز رعایت می شود.

من از بازیکن خاصی نام نمی برم اما می دانم مدیران جدید در تلاش هستند قبل از ۲ سپتامبر بازیکن جدیدی جذب کنند. امیدوارم بازیکن جدید هر چه زودتر سوار هواپیما شده و به مونیخ سفر کند اما می دانم که در این بازار جذب بازیکن آسان نیست.”

کوواچ درباره دیدار با کوتبوس در دی اف بی پوکال گفت: “ما چالش های جدیدی پیش رو داریم و باید دوباره خود را ثابت کنیم. ما می دانیم دور اول جام حذفی بازی کردن در مقابل در کوتبوس چقدر دشوار است.”

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • علی ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۳:۰۴ بعد از ظهر

    پشیمون نمیشن
    و خاک تو سر پپ ک هم پول ترانسفر سانه رو بگا داد و هم بازیکنشو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید