کد خبر:39219
پ
foolad-shahr-stadium-10903

انتقال بازی ذوب و پرسپولیس به نقش جهان منتفی شد

روز گذشته شایعه شده بود که دیدار ذوب آهن و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد که این شایعه صحت ندارد و باشگاه ذوب آهن در ورزشگاه خانگی خود که فولادشهر است از پرسپولیس میزبانی خواهد کرد.   انتقال بازی ذوب و پرسپولیس به نقش جهان منتفی شد     با توجه […]

روز گذشته شایعه شده بود که دیدار ذوب آهن و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد که این شایعه صحت ندارد و باشگاه ذوب آهن در ورزشگاه خانگی خود که فولادشهر است از پرسپولیس میزبانی خواهد کرد.

 

انتقال بازی ذوب و پرسپولیس به نقش جهان منتفی شد

 

انتقال بازی ذوب و پرسپولیس به نقش جهان منتفی شد

 

با توجه به اینکه عملیات ترمیم ورزشگاه فولادشهر در قسمت ضلع جنوبی کمی کند دنبال می‌شود، بنظر می‌رسید مسئولان اصفهانی در اندیشه آن هستند تا بازی را در ورزشگاه نقش جهان برگزار کنند تا از نظر امنیتی، هواداران و بازیکنان در سلامت کامل بازی را دنبال کنند اما ممنوع المصاحبه شدن عجیب سعید آذری در آستانه این دیدار حساس و شایعات در خصوص انتقال بازی به نقش جهان، شائباتی را در بین هواداران دو تیم به وجود آورده که مسئولین ورزش اصفهان باید به آن پاسخ دهند.

 

محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی هم دو بازیکن مصدوم ذوب آهن هستند که در هفته بیست و ششم لیگ برتر نمی‌توانند برای این تیم مقابل پرسپولیس بازی کنند. این دو بازیکن مدت‌هاست به دلیل آسیب دیدگی از ترکیب ذوب آهن دور شده‌اند. سایر بازیکنان ذوب آهن برای حضور در این دیدار کاملاً آماده هستند.

با توجه به اینکه پیشتر نیز بخشی از ورزشگاه آزادی در حال مرمت بود و بازیها طبق برنامه در آن برگزار می شد، به نظر نمی رسد انتقال بازی در شرایط عادی به نقش جهان صورت گیرد و مگر اینکه عوامل دیگری در این انتقال دخیل باشند!

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید