کد خبر:18631
پ
می خواهیم در گروهمان قهرمان

افشین پیروانی: می خواهیم در گروهمان قهرمان شویم!

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که برنامه‌ریزی AFC و عدم برگزاری همزمان بازی‌های گروه A و C ناجوانمردانه است.     افشین پیروانی: می خواهیم در گروهمان قهرمان شویم!       اشتباه افشین پیروانی در مورد بازی با السد در فینال آسیا   افشین پیروانی در آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از […]

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که برنامه‌ریزی AFC و عدم برگزاری همزمان بازی‌های گروه A و C ناجوانمردانه است.

 

 

افشین پیروانی: می خواهیم در گروهمان قهرمان شویم!

 

 

 

اشتباه افشین پیروانی در مورد بازی با السد در فینال آسیا

 

افشین پیروانی در آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از مصاف با السد قطر اظهار داشت: شرایط تیم خوب است. درست است که از گروه‌مان صعود کردیم، اما بازی برای هر دو تیم حساس است. ما یک باخت مقابل السد در قطر داشتیم و آنها تیم خوب و پرمهره‌ای هستند، اما ما هم پرسپولیس هستیم و مقابل هواداران‌مان به دنبال انجام یک بازی خوب و کسب پیروزی خواهیم بود.

 

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند تیم پرسپولیس بتواند مقابل السد که نشان داده بهترین تیم گروه C لیگ قهرمانان است به پیروزی برسد یا نه، گفت: السد قوی‌ترین تیم غرب آسیاست. ما و السد از گروه‌مان صعود کردیم، اما تیم ما یک باخت بد مقابل السد داشته است. فردا باید یک بازی خوب داشته باشیم تا تیم بزرگ و پرمهره السد را شکست بدهیم.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تقابل بازیکنان این تیم با ژاوی که بازیکن بزرگی در دنیاست و مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی این تیم خاطرنشان کرد: دو بازیکنی که گفتید، بازیکنان بزرگی هستند. مرتضی برای تیم ملی ما زحمت زیادی کشیده و ژاوی هم بازیکن بزرگی در دنیا بوده است که مطمئناً تماشاگران زیادی را هم به ورزشگاه می‌کشاند. البته اگر ژاوی هم نبود، هواداران ما از حساسیت بازی باخبر هستند، چون ما می‌خواهیم با کسب پیروزی در گروه‌مان قهرمان (اول) شویم و هواداران برای حمایت به ورزشگاه می‌آیند.

 

پیروانی درباره اینکه پس از بازی رفت برای السدی‌ها کری خواند که در تهران حتماً این تیم را شکست خواهند داد، اظهار داشت: ان‌شاءالله که فردا بتوانیم ببریم و این کری‌خوانی به حقیقت می‌پیوندد. بازی با السد بازی سختی است، اما ما هم پرسپولیس هستیم و برای پیروزی تلاش خواهیم کرد. خوشبختانه شرایط تیم ما خوب است و همه بازیکنان از حساسیت و اهمیت بازی باخبر هستند.

 

وی در خصوص برنامه پرسپولیس در مراحل بعدی گفت: ایرادی که می‌توان گرفت، این است که برنامه بازی ما باید با برنامه بازی حساس گروه A همزمان می‌شد، چون هنوز تکلیف تیم‌های اول و دوم گروه ما و آن گروه مشخص نیست. ما امروز بازی می‌کنیم و در گروه دیگر الجزیره و الاهلی فردا بازی می‌کنند و این جوانمردانه نیست که ما وضعیت‌مان امروز مشخص شود و فردا گروه دیگر. AFC باید این را در نظر می‌گرفت که بازی‌ها همزمان انجام شود، اما به‌هرحال ما با تمام توان بازی می‌کنیم تا در گروه‌مان اول شویم، به این دلیل که تیم اول گروه ابتدا خارج از خانه بازی می‌کند و بازی دوم را در خانه انجام می‌دهد که ما تلاش می‌کنیم چنین شرایطی برای‌مان به وجود بیاید.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که به نظرش با پیروزی مقابل السد شرایط برای تمدید قرارداد بازیکنان مهیا خواهد شد یا نه، تصریح کرد: در این خصوص اجازه بدهید فردا و پس از بازی صحبت کنیم. همه دوست دارند در پرسپولیس بمانند و باشگاه نیز همکاری می‌کند، اما این سؤال را فردا بعد از بازی در نشست خبری بپرسید.

 

پیروانی در واکنش به این سؤال که دوست دارد پرسپولیس در مرحله بعدی با الجزیره مصاف بدهد یا الاهلی، گفت: ما دوست داریم در خانه هم بازی کنیم. هر دو تیم خوب و قوی هستند، اما آنها مشخص می‌کنند که کدام‌یک باید با پرسپولیس بازی کند، چون تکلیف گروه آنها یک روز بعد از ما مشخص می‌شود.

تماشاچی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • FARSHAD ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ / ۶:۲۸ بعد از ظهر

    ینی بیخود تر از این یارو پرسپولیس ب خود ندیده همیشه خدا تیمو باید ببره تو حاشیه
    به اندازه کل مدیر تیمای تاریخ پرسپولیسم سوتی میده
    قهرمان اخه ؟؟؟؟!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید