افشاگری پاتوسی در مورد دروغ های خطیر و فتحی به هواداران | تماشاچی
کد خبر:43009
پ
درباره-پاتوسی-و-استقلال

افشاگری پاتوسی در مورد دروغ های خطیر و فتحی به هواداران

در حالی که صحبتها در مورد علت جدایی آیاندا پاتوسی هافبک تاثیرگذار استقلال به اوج خود رسیده بود، این بازیکن با توجه به افزایش حجم دروغ هایی که مدیران این تیم به خورد هواداران استقلال می دهند، مجبور به واکنش شد.   صحبتهای ایجنت پاتوسی در خصوص دلایل جدایی او از استقلال   افشاگری پاتوسی […]

در حالی که صحبتها در مورد علت جدایی آیاندا پاتوسی هافبک تاثیرگذار استقلال به اوج خود رسیده بود، این بازیکن با توجه به افزایش حجم دروغ هایی که مدیران این تیم به خورد هواداران استقلال می دهند، مجبور به واکنش شد.

 

صحبتهای ایجنت پاتوسی در خصوص دلایل جدایی او از استقلال

 

افشاگری پاتوسی در مورد دروغ های خطیر و فتحی به هواداران

 

 

پاتوسی ابتدا در استوری اینستاگرام خود مدعی شد به زودی حقیقت در مورد دروغگوها در قضیه جدایی اش مشخص خواهد شد و سپس در مصاحبه ای با تسنیم پرده از دروغ های خطیر و فتحی برداشت. دروغ هایی که فصل گذشته نیز منجر به جدایی تیام و جپارف از استقلال شدند تا مشخص شود، خائنین به هواداران این تیم، درون باشگاه استقلال جا خوش کرده اند و این تیم با وجود این افراد، نیازی به دشمن نخواهد داشت!

 

پاتوسی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره حرف و حدیث‌های به وجود آمده درباره تمدید قراردادش با استقلال اظهار داشت: در استقلال افراد دو رویی وجود دارند و این تنها چیزی است که می‌توانم بگویم. آنها می‌دانستند باید قراردادی که با کیپ تاون (تیم قبلی بازیکن) بسته بودند را قطعی می‌کردند اما این کار را نکردند.
وی افزود: آنها (مسئولان استقلال) نامه‌ای به کیپ تاون فرستاده و گفته بودند من را نمی‌خواهند! جالب است که اکنون به هواداران می‌گویند که من به آنها خیانت کرده‌ام اما خودشان خیلی خوب می‌دانند حقیقت چیست. از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم اما حقایق برای آنها به زودی مشخص می‌شود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • رسول ۲۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۸ قبل از ظهر

    تو و اون مدیر برنامه های هفت خطتت دیگه هیچی نگین

  • مصطفی ۲۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۰ قبل از ظهر

    تا سلطانی فر هست و برای استقلال تعیین و تکلیف میکنه وضعیت همینه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید