کد خبر:9357
پ
۱۶۷۴۱۲۹ (۳)

افشاگری حسین هدایتی از چترحمایتی فدراسیون برای پرسپولیس

در دو فصل اخیر حرف و حدیث های بسیاری در وجود یا عدم وجود حمایت های پشت پرده از تیم پرسپولیس همواره سوژه هواداران سرخابی برای جنگ های کلامی بوده است؛ اما این بار یکی از هواداران دو آتشه پرسپولیس به نام حسین هدایتی که در طول سالیان گذشته کمکهای زیادی به این باشگاه در […]

در دو فصل اخیر حرف و حدیث های بسیاری در وجود یا عدم وجود حمایت های پشت پرده از تیم پرسپولیس همواره سوژه هواداران سرخابی برای جنگ های کلامی بوده است؛ اما این بار یکی از هواداران دو آتشه پرسپولیس به نام حسین هدایتی که در طول سالیان گذشته کمکهای زیادی به این باشگاه در حوزه مالی انجام داده حرفهای تکان دهنده ای از حمایت فدارسیون از پرسپولیس در جذب سید جلال حسینی و وحید امیری به زبان آورده که صحبت های او را در کلیپ زیر می بینید.

حال باید منتظر واکنش فدارسیون فوتبال نسبت به این اظهارات بود و صحت و سقم ماجرا را جویا شد چرا که بر هیچکس پوشیده نیست که وحید امیری و سید جلال حسینی دو رکن اصلی موفقیت پرسپولیس در دو فصل اخیر هستند و نکته جالب ماجرا هم وقتی است که بدانیم این دو بازیکن در آستانه عقد قرارداد با استقلال قرار داشتند که به یکباره پیراهن قرمز را به تن کردند!

 

 

افشاگری حسین هدایتی ورود سیاست به فوتبال

 

به راستی در این فوتبال چه خبر است؟ از وقتی سیاسیون وارد دو تیم سرخابی شده اند، از دو تیم استقلال و پرسپولیس و پتانسیل هوادارانشان به عنوان ابزار و اهرم های سیاسی در جهت اهداف خود استفاده کرده اند به طوری که در ۸ سال ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد شاهد بدترین دوران تاریخ پرسپولیس و اوجگیری استقلال به همراه بهترین نتایج و بهترین بازیکنان در این تیم بودیم و اکنون در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی، شاهد اوجگیری و شکوفایی پرسپولیس به همراه بهترین بازیکنان و کادر فنی و افت بی سابقه استقلال با کسب بدترین نتایج این تیم هستیم؛ تا وقتی پای سیاست از ورزش قطع نشود، رقابت سالمی بین تیمهای ورزشی به وجود نمی آید و سلامت مسابقات زیر سوال می رود. با این حساب طرفداران استقلال باید تا تعویض دولت در سال ۱۴۰۰ برای شکوفایی تیمشان منتظر بمانند و طرفداران پرسپولیس نیز در سه سال باقیمانده حداکثر تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام دهند چرا که از سال ۱۴۰۰ به مدت ۸ سال احتمالاً رویه افت پرسپولیس و اوجگیری استقلال را شاهد خواهیم بود!

 

اتفاق بسیار جالبی در این دو مقطع زمانی یعنی ریاست جمهوری آقای محمود احمدی نژاد و آقای حسن روحانی افتاده است:

 

 

دوران آقای احمدی نژاد:

 

 

حضور تیم استقلال در جمع ۴ تیم برتر آسیا

قهرمانی در لیگ برتر

بیشترین آمار ملی پوشان در تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴

لطف به استقلال در ثبت قرارداد نکونام خارج از تاریخ نقل و انتقالات

نگه داشتن فرهاد مجیدی در استقلال به هر قیمتی در حالی که کدورت زیادی بین او و قلعه نویی وجود داشت.

 

 

دوران آقای روحانی:

 

 

حضور پرسپولیس در جمع ۴ تیم برتر آسیا

قهرمانی در لیگ برتر

بیشترین آمار ملی پوشان در تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸

لطف به پرسپولیس در جذب سید جلال حسینی و وحید امیری

نگه داشتن مهدی طارمی در حالی که دو فصل پیاپی به طور ۱۰۰ در صد از این تیم جدا شده بود اما او را حتی از ریزه اسپور بازگرداندند و حتی با اینکه پول رضایتنامه ش را آماده کرده بود تا برود، اجازه رفتن به او ندادند.

 

 

اگر واقعاً افتخار آفرینی این دو تیم و تقویت و یا تضعیف یکی از آنها در هر مقطع، سهمیه بندی شده باشد باید فاتحه این فوتبال را خواند …

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • راس الغول ۲۶ آذر ۱۳۹۶ / ۱۰:۱۹ قبل از ظهر

    افشاگریش رو بذارید در کوزه آبشو بخورید. به این می گید افشاگری که دو تا حرف مبهم بی معنی بزنه که از توش هزار تا نتیجه متناقض می‌شه گرفت؟ می گه من یه پولی دادم که دو تا گره از کار فدراسیون باز بشه تا اینها جذب پرسپولیس بشن. ما که نفهمیدیم چی شد، راست می گه یا نه، داره قیف میاد یا نه، ولی “حرف تکاندهنده راجع به حمایت فدراسیون از جذب امیری و حسینی به پرسپولیس و مخالفت با جذب به استقلال” توش نبود. پس این چرت و پرتی که نوشتین رو جمعش کنید، مردم درازگوش نیستن می فهمن دارین هوچی گری می کنین نه خبرنگاری.

  • آریا ۴ بهمن ۱۳۹۶ / ۱:۲۲ قبل از ظهر

    دقیقا درسته و این دخالت صریحا داره انجام میشه. با یک کم توجه میشه کاملا پی برد

  • FARSHAD ۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۳ بعد از ظهر

    از کیسه مردم حاتم بخشی میکنه منتم میذاره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید