استقلال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا | تماشاچی
کد خبر:41587
پ
استقلال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا

استقلال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا

در حالی که روز گذشته مهدی تاج در مصاحبه با یک سایت ورزشی از احتمال حذف یکی از نمایندگان فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا خبر داده بود، حدس زدن نام تیم مورد نظر کار چندان سختی نیست و به نظر می رسد استقلالی ها فصل پر فراز و نشیبی را پیش روی خواهند داشت. […]

در حالی که روز گذشته مهدی تاج در مصاحبه با یک سایت ورزشی از احتمال حذف یکی از نمایندگان فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا خبر داده بود، حدس زدن نام تیم مورد نظر کار چندان سختی نیست و به نظر می رسد استقلالی ها فصل پر فراز و نشیبی را پیش روی خواهند داشت.

 

اخبار نقل و انتقالات استقلال

 

استقلال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا

 

استقلال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا

 

با مرور نام ۴ نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹/۲۰۲۰ به اسامی همچون پرسپولیس، استقلال، سپاهان، پدیده بر میخوریم. داستان پدیده مشهد که به کلی متفاوت از سه تیم دیگر است چرا که این تیم برای اولین بار در آسیا حاضر می شود و هنوز مدارک این تیم از سوی AFC بررسی نشده که هشداری مبنی بر نقص بر آن وارد باشد. سپاهان نیز در سالیان گذشته مشکلی بابت پرداخت به بازیکنان خارجی خود و عمل به تعهداتش نداشته و اصولاً پرونده خاص و بغرنجی علیه این تیم در فیفا باز نیست که منجر به حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا شود.

 

از بین دو تیم استقلال و پرسپولیس نیز وضعیت تیم پرسپولیس در پرداخت بدهی های بازیکنان خارجی اش به مراتب بهتر از استقلال است و به نظر می رسد شکایت پروپئیچ از استقلالی ها در حال خطرناک شدن است و این بازیکن برای دریافت مطالباتش، دست به دامن AFC شده تا از طریق اهرم محرومیت از لیگ قهرمانان آسیا بتواند مدیران استقلال را برای پرداخت طلبش تحت فشار قرار دهد.

 

احمد سعادتمند نیز روز گذشته یک پیام واضح در خصوص استیصال باشگاه استقلال صادر کرد و با درخواست کمک علنی از مهدی تاج مبنی بر کمک به این تیم در رفع و رجوع مشکلات مالی اش (پرداخت بدهی به طلبکاران از طریق منابع ارزی فدراسیون فوتبال) به نوعی مهر تائید بر وضعیت بحرانی استقلال در پرداختهای ارزی اش زد به طوری که آنها اکنون در تامین ارز مورد نیاز برای حفظ آیاندا پاتوسی ستاره آفریقایی خود نیز با مشکل مواجه شده اند.

 

در هر صورت باید منتظر ماند و دید در نهایت نام تیم مورد اشاره مهدی تاج که در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد چیست و آیا سهل انگاریاین روزهای مدیران استقلال در خصوص مسائل مختلف، دامن این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را نیز خواهد گرفت یا خیر؟

 

گفتنیست در فصل گذشته نیز کمک دولت به دو تیم استقلال و پرسپولیس در پرداخت بدهی های خود باعث فرار این دو تیم از حذف از لیگ قهرمانان آسیا شد و باید دید موضع وزارت ورزش در کمک فدراسیون فوتبال به استقلال برای رهایی از این مخمصه چه خواهد بود.

 

این اتفاق در حالی در حال رقم خوردن است که با تائید جعفر کاشانی، وزارت امور خارجه با مساعدت با باشگاه پرسپولیس، مقدمات وصول ۷۰۰ هزار دلار از مطالبات سرخ ها را فراهم کرده و باید منتظر ماند و دید آیا چنین مساعدتی با باشگاه استقلال نیز از طریق یکی از رکن های مهم دولت، انجام خواهد شد یا خیر؟

 

درآمد ۴ میلیون دلاری استقلال از فصل گذشته

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • مودریچ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ / ۱:۵۴ بعد از ظهر

    بهتر ک حذف شن هی میرن ۶ تا میخورن برمیگردن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید