کد خبر:18533
پ
استقلال باید از این الهلال بترسد

استقلال باید از این الهلال بترسد

تیمهای فوتبال استقلال و الهلال در حالی قرار است بازی هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸ را برگزار کنند که دو تیم در شرایط کاملاً متفاوتی در این دیدار ظاهر خواهند شد و حساب این بازی با بازی دور رفت کاملاً متفاوت است و به نوعی استقلال باید از این الهلال بترسد.   برنامه […]

تیمهای فوتبال استقلال و الهلال در حالی قرار است بازی هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸ را برگزار کنند که دو تیم در شرایط کاملاً متفاوتی در این دیدار ظاهر خواهند شد و حساب این بازی با بازی دور رفت کاملاً متفاوت است و به نوعی استقلال باید از این الهلال بترسد.

 

برنامه کامل بازیهای استقلال در آسیا ۲۰۱۸

 

استقلال باید از این الهلال بترسد

 

استقلال باید از این الهلال بترسد

 

الهلالی ها که همین چند روز پیش قهرمانی خود در لیگ عربستان را جشن گرفتند، اکنون در بالاترین وضعیت روحی روانی قرار دارند و البته در شرایطی به مصاف استقلال می آیند که حذف آنها قطعی شده و این استقلال است که برای برد به زمین می اید تا به عنوان تیم اول از گروهش صعود کند تا از رویارویی با تیم قدرتمند الدحیل قطر در مرحله بعد اجتناب کند.

 

شنیده می شود الهلالی ها برای بازی با استقلال انگیزه فراوانی دارند و به واسطه حذف از لیگ قهرمانان آسیا و باخت در دور رفت مقابل استقلال، قصد دارند با تمام توان در این دیدار به میدان بروند تا به نوعی اعاده حیثیت کرده باشند.

 

پس از قهرمانی الهلال در عربستان، سامی جابر مهاجم سابق تیم ملی عربستان و باشگاه الهلال همه کاره این تیم شده و به نوعی شاهد تغییرات در سبک بازی این تیم در بازی برگشت خواهیم بود؛ در نتیجه کادر فنی استقلال می بایست بسیار هوشیار باشد چرا که با توجه به بازی نه چندان دلچسبی که از استقلال در بازی مقابل گسترش فولاد دیدیم، اگر بازیکنان این تیم همچنان بخواهند آن سبک فوتبال را دنبال کنند، قطعاً مقابل الهلال با انگیزه به مشکل خواهند خورد و چه بسا استقلالی که در ۵ هفته اخیر لیگ قهرمانان آسیا صدرنشین گروه مرگ بوده با یک اشتباه در بازی آخر و دست کم گرفتن حریف، صدرنشینی را از دست بدهد و به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کند.

 

استقلال باید از این الهلال بترسد

 

از دیگر نکات بارز این دیدار این است که عمرخربین در پایان جشن قهرمانی الهلالی ها از این تیم خداحافظی کرد و احتمالاً او را در فصل اینده با پیراهن العین امارات در میادین خواهیم دید. از طرفی، یاسر القحطانی دیگر مهاجم کهنه کار فوتبال عربستان نیز با قهرمانی الهلال، با پیراهن این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

 

تاریخ بازیهای یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸

کلیدواژه : استقلالالهلال
تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید