استرس در اردوی پرسپولیس | کدام سه بازیکن خط می خورند؟ | تماشاچی
کد خبر:42946
پ
استرس در اردوی پرسپولیس | کدام سه بازیکن خط می خورند؟

استرس در اردوی پرسپولیس | کدام سه بازیکن خط می خورند؟

باشگاه پرسپولیس تا اینجای فصل نقل و انتقالات دو بازیکن بزرگسال در دو پست جذب کرده است که این خرید‌ها تا حدی بحث‌برانگیز است. از این جهت بحث‌ برانگیز که هیچ یک از این دو بازیکن در لیست خرید برانکو ایوانکوویچ که آن را تحویل مدیریت این باشگاه داده بودند، نبودند و در مورد جذب […]

باشگاه پرسپولیس تا اینجای فصل نقل و انتقالات دو بازیکن بزرگسال در دو پست جذب کرده است که این خرید‌ها تا حدی بحث‌برانگیز است. از این جهت بحث‌ برانگیز که هیچ یک از این دو بازیکن در لیست خرید برانکو ایوانکوویچ که آن را تحویل مدیریت این باشگاه داده بودند، نبودند و در مورد جذب آنها نیز با کریم باقری هم که مربی ایرانی پرسپولیس است مشورت نشد.

 

 

چرا خرید کنعانی زادگان برای پرسپولیس حاشیه ساز است؟

 

استرس در اردوی پرسپولیس | کدام سه بازیکن خط می خورند؟

 

استرس در اردوی پرسپولیس | کدام سه بازیکن خط می خورند؟

 

طبیعی است که گابریل کالدرون هم به واسطه عدم شناختش از بازیکنان ایرانی دخالتی در این خرید‌ها نداشته باشد. نکته جالب توجه اینکه فرشاد احمدزاده و محمد‌حسین کنعانی‌زادگان هر دو یک مدیر برنامه مشترک داشتند که رابطه خیلی نزدیکی با مدیریت باشگاه پرسپولیس دارد و حتی مشاور فنی او هم به حساب می‌آید.

در این میان قرار بود که ایگور سرگیف ازبک هم به جز خرید‌‌های پرسپولیس باشد اما کالدرون با این مسئله مخالفت کرد و متذکر شد که مهاجم خارجی تیم توسط خود او به تیم اضافه خواهد شد.

برخلاف برانکو که قصد نداشت بازیکنی را از تیمش کنار بگذارد، مسئولان باشگاه پرسپولیس از کالدرون خواسته‌اند ۳ بازیکن را در لیست مازاد قرار دهد. برانکو در پست‌های دفاع، هافبک و حمله قصد تقویت تیمش را داشت. به این شکل که در خط دفاع علی نعمتی و علیرضا آرتا قرار بود به عنوان بازیکنان زیر ۲۳ سال و امید به لیست پرسپولیس اضافه شده و بازیکنان جوان فعلی این تیم به صورت قرضی راهی تیم‌های دیگر شوند. محمدرضا حسینی نیز در صورت جدایی بشار رسن قرار بود جذب شود و مهدی طارمی هم جایگزین جای ماریو بودیمیر را بگیرد.

 

برانکو لیست خرید پرسپولیس را لو داد

 

در حال حاضر بازیکنان پرسپولیس استرس این را دارند که کالدرون قرار است چه نفراتی را کنار بگذارد و کنعانی‌زادگان، مهاجم و احتمالا هافبک خارجی جای کدام بازیکن را خواهند گرفت. این سوال مطرح است که آیا کنعانی‌زادگان برای کنار گذاشتن سیدجلال حسینی یا حسین ماهینی جذب شده است یا موضوع دیگری در میان است؟

فراموش نکنیم که وحید امیری هم اکنون به عنوان بازیکن آزاد علاقمند به بازگشت به پرسپولیس است و هواداران این تیم هم علاقه زیادی به این اتفاق دارند اما مسئولان این باشگاه با جذب نفرات مدنظر خود نه کادرفنی، جایی برای امیری در لیست تیم‌شان در نظر نگرفته‌اند. در صورت آمدن امیری هم آن وقت باز هم باید منتظر ریزش نفرات فعلی این تیم باشیم.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • امیر ۱۸ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۵ بعد از ظهر

    بعقیده بنده پرسپولیس باحفظ تیم موفق فصول پیش والبته اضافه کردن یک دفاع راست موفق ویک مهاجم راس بین المللی مثل کیروش استنلی براحتی آب خوردن والبته بادانش مربی بروزترازبرانکو که هدفگذاری و واولویتش قهرمانی آسیا باشه ودراولویت دوم قهرمانی لیگ مدنظرقراربگیره،روزهای درخشانتری درپیش روخواهدداشت،وچشم اندازوافقهای جدیدی رادرجهت فتح لیگ قهرمانان وحضوردرجام باشگاههای جهان ومعرفی بیشتربه بازارهای بین المللی فوتبال وکسب درآمدی درخورنام بزرگ پرسپولیس وایران،بپیمایدوودوباره بدوران طلایی دهه هفتادوهشتادبرسه که ترانسفربازیکنانش به تیمهای سطح اول فوتبال اروپارسیده ودرآمدی سرشارنصیب باشگاه بشه که ازطریق گردش مالی این پروژه وجذب استعدادهای ناب ایران وانتقال ستاره های نوظهرمدارج تبدیل شدن به باشگاهی خودکفا وسودده رادرکنارکسب نتایج درخشان کسب نماید که این مهم دردرجه اول منوط به داشتن برنامه ای جامع ومدیریتی نوین ومتخصص میباشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید