ادعای وکیل بیرانوند : با علیرضا خداحافظی کنید | تماشاچی
کد خبر:42958
پ
ادعای وکیل بیرانوند : با علیرضا خداحافظی کنید

ادعای وکیل بیرانوند : با علیرضا خداحافظی کنید

ساعاتی پیش وکیل علیرضا بیرانوند به صراحت از رفتنی بودن علیرضا بیرانوند صخن گفت و مدعی شد تیمهای خواهان او حتی حاضرند مبلغ ۷۰۰ هزار دلار پول بابت فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس را نیز بپردازند تا بدین ترتیب پس از برانکو، خروج این دروازه بان چالاک دومین شوک نقل و انتقالاتی به پرسپولیس لقب […]

ساعاتی پیش وکیل علیرضا بیرانوند به صراحت از رفتنی بودن علیرضا بیرانوند صخن گفت و مدعی شد تیمهای خواهان او حتی حاضرند مبلغ ۷۰۰ هزار دلار پول بابت فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس را نیز بپردازند تا بدین ترتیب پس از برانکو، خروج این دروازه بان چالاک دومین شوک نقل و انتقالاتی به پرسپولیس لقب بگیرد.

 

 

بیوگرافی مایکل چیوکوا مهاجم کامرونی مدنظر پرسپولیس

 

نام تیم بعدی بیرانوند لو رفت

 

ادعای وکیل بیرانوند : با علیرضا خداحافظی کنید

 

ادعای وکیل بیرانوند : با علیرضا خداحافظی کنید

 

وکیل بیرانوند در صحبتهای خود گفت، علیرضا سه پیشنهاد دارد که یکی از آن‌ها ۷۰۰ هزار دلار فسخ را هم می‌دهد. این صحبتها در حالی مطرح شد که ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس چندی قبل با قاطعیت از ماندگاری علی علیپور و علیرضا بیرانوند در پرسپولیس صحبت کرده بود اما علیپور با تشبیه رفتار مدیران پرسپولیس به برده داری، دلخوری خود از ماندن در پرسپولیس را علنی کرد و بیرانوند نیز با رو کردن مشتری که حاضر به پرداخت مبلغ فسخ قراردادش است، ساز جدایی کوک کرده است.

 

علیرضا بیرانوند یکی از ستاره‌های پرسپولیس است که از پایان فصل گذشته ساز جدایی کوک کرده بود. بیرو که از ارکان سه قهرمانی متوالی سرخپوشان به شمار می‌آید، با پرسپولیس قرارداد طولانی‌مدت دارد، اما در همین قرارداد ذکر شده که او با پرداخت ۷۰۰ هزار دلار قادر به جدایی از جمع قرمزها خواهد بود. بیرانوند امسال به شدت پیگیر کوچش به لیگ‌های خارجی بود و به همین دلیل هم خیلی دیر به تمرینات پیش‌فصل اضافه شد. او تنها زمانی حاضر شد سر تمرینات برود که گابریل کالدرون به غایبان اولتیماتوم جدی داد. با وجود این، از همان زمان هم روشن بود که ماندن بیرانوند برای لیگ نوزدهم قطعی نشده و او همچنان مترصد آن است که فرصتی برای جدایی پیدا کند؛ فرصتی که گویا حالا فراهم شده است. دیروز وکیل بیرانوند در این مورد به روزنامه گل گفت: «علیرضا کارش را در پرسپولیس کرده و نیاز به تغییر فضا دارد تا پیشرفت کند؛ پیشرفت هم از نظر فنی و هم از نظر مالی. ما بند فسخ قرارداد به ارزش ۷۰۰ هزار دلار داریم و اگر باشگاهی این مبلغ را بپردازد، انتقال بیرانوند بلامانع خواهد بود. علیرضا در حال حاضر سه پیشنهاد دارد؛ یکی از پرتغال، یکی از ایتالیا و یکی هم از ژاپن. هر سه این پیشنهادها هم مربوط به دسته برتر است. از بین این سه، یکی بند فسخ ۷۰۰ هزار دلاری را پوشش می‌دهد و بنابراین با نهایی شدن مذاکرات، بیرانوند از پرسپولیس رفتنی خواهد شد.» به این ترتیب به نظر می‌رسد سرخپوشان با دردسر بزرگی مواجه خواهند شد، چرا که چیزی به آغاز فصل جدید باقی نمانده و گزینه دیگری هم برای دروازه‎بانی در دسترس سرخپوشان نیست. امروز پرسپولیس برای برگزاری اردوی ترکیه راهی این کشور می‌شود و باید دید بیرو هم سرخپوشان را همراهی می‌کند یا نه.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید