کد خبر:33125
پ
ادعای جنجالی کاظمی: شفر عمداً می خواهد از استقلال اخراج شود

ادعای جنجالی کاظمی: شفر عمداً می خواهد از استقلال اخراج شود

حسین کاظمی هافبک سالهای نه چندان دور استقلال که اتفاقات باشگاه سابق را زیر نظر دارد در اظهار نظری عجیب مدعی شد، وینفرد شفر عمداً این شرایط را در استقلال به وجود آورده تا اخراج شود!   ادعای جنجالی کاظمی: شفر عمداً می خواهد از استقلال اخراج شود     کاظمی در صحبتهایش به غیرعادی […]

حسین کاظمی هافبک سالهای نه چندان دور استقلال که اتفاقات باشگاه سابق را زیر نظر دارد در اظهار نظری عجیب مدعی شد، وینفرد شفر عمداً این شرایط را در استقلال به وجود آورده تا اخراج شود!

 

ادعای جنجالی کاظمی: شفر عمداً می خواهد از استقلال اخراج شود

 

ادعای جنجالی کاظمی: شفر عمداً می خواهد از استقلال اخراج شود

 

کاظمی در صحبتهایش به غیرعادی بودن برخی اتفاقات در تصمیمات فنی شفر اشاره کرد و مدعی شد در هیچ تیمی در جهان حتی در تیم های درجه ۲ و ۳ شاهد این حجم از تغییرات بازیکنان در هر بازی نیستیم و مشخص نیست چرا شفر به بازی گرفتن از چند بازیکن ضعیف استقلال که در هر بازی با عملکرد ضعیف خود زمینه ساز، ناکامی این تیم می شوند اصرار دارد؟

 

آیا در این تیم آنالیزوری وجود دارد که عملکرد بازیکنان پس از هر بازی را بررسی کند و بازیکنان پراشتباه و ضعیف به نیمکت منتقل شوند تا بازیکنان با انگیزه نیمکت خود را به ترکیب اصلی برسانند؟ متاسفانه چنین مواردی در استقلال فعلی دیده نمی شود و حرکات شفر به نوعی بیانگر این است که او قصد دارد عامدانه از استقلال اخراج شود و کلیه حقو حقوق خود را نیز تا ریال آخر دریافت کند.

 

ریشه اتفاقات غیرطبیعی در استقلال چیست؟

 

با تامل در صحبتهای حسین کاظمی به یاد صحنه ای می افتیم که در دقیقه ۷۵ بازی استقلال و السد در تهران، وینفرد شفر از شدت عصبانیت از کنار خط دور شد و وظیفه هدایت فنی تیم را زمین گذاشت و ۱۵ دقیقه پایانی بازی را به نشانه اعتراض تنها روی نیمکت نشست و بازی تیمش را نظاره کرد!  به نظر می رسد شفر از همان بازی به بعد، تصمیم خود برای ترک این تیم را گرفته و اتفاقات عجیب و غریبی که این روزها در استقلال رخ می دهد، دلایل دیگری در دل خود دارد چرا که هیچ یک از اتفاقاتی که این روزها در استقلال رخ می دهد طبیعی به نظر نمی رسد؛ از ترکیب و سیستم اشتباه گرفته تا تعویض های اشتباه و کنار گذاشتن بازیکنان با کیفیت این تیم از تمرینات! اینکه شفر زیر بار استفاده از یک دستیار مجرب خارجی مثل جری ساناک نمی رود نیز از دیگر موارد عجیب است که هم او و هم مدیریت استقلال باید در این مورد اعلام موضع کنند چرا که مدیریت مدعی است، خود شفر اعلام کرده به دستیار نیازی ندارد و این در حالی است که ضعف کادر فنی استقلال به خصوص در جریان بازیها به خوبی مشهود است و پس از رفتن جری ساناک، این تیم هرگز نتوانسته ثبات فصل قبل را تکرار کند و این در حالی است که بسیاری از بازیکنان با کیفیت این تیم از جمله فرشید اسماعیلی، روزبه چشمی، فرشید باقری و  حتی وریا غفوری با افت مواجه شده اند و همین بازیکنان نیز قادر به تکرار بازیهای فصل قبل خود نیستند که نشاندهنده مشکلی در ایده های فعلی کادر فنی تیم است که نمی تواند از بضاعت بازیکنان خود نهایت استفاده را ببرد.

 

وقتی سرمربی استقلالی ها در بیشتر بازیها با تعویض های اشتباه خود، نقطه قوت تیم را از بازی بیرون می کشد دو حالت بیشتر ندارد؛ اول اینکه او علم و سواد بازیخوانی در حین بازی را ندارد دوم اینکه او عامدانه اقدام به تضعیف تیمش می کند که در هر دو حالت لزوم ورود کمیته فنی و مدیریت این تیم به مسائل این روزهای استقلال را بیشتر نشان می دهد.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • رسول ۱۶ آبان ۱۳۹۷ / ۱:۱۲ بعد از ظهر

    شفر هم رید
    پشمااااااااام چقد شبیع بالاکه

  • بهرام ۱۷ آبان ۱۳۹۷ / ۳:۵۸ قبل از ظهر

    عینهو بالاکه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید