ادعای جنجالی حسین کعبی در مورد جانشین برانکو در پرسپولیس | تماشاچی
کد خبر:41549
پ
ادعای جنجالی حسین کعبی در مورد جانشینی قطبی به جای برانکو

ادعای جنجالی حسین کعبی در مورد جانشین برانکو در پرسپولیس

حسین کعبی بازیکن همواره حاشیه ساز فوتبال ایران بار دیگر خبرساز شد و با مطرح کردن اتهاماتی علیه افشین قطبی که برای جانشینی برانکو برنامه دارد؛ موج جدیدی از شایعات برای نیمکت پرسپولیس در فصل آینده را به راه انداخت.   نقل و انتقالات پرسپولیس   خبر خوش وزیر ورزش مبنی بر ابقای برانکو   […]

حسین کعبی بازیکن همواره حاشیه ساز فوتبال ایران بار دیگر خبرساز شد و با مطرح کردن اتهاماتی علیه افشین قطبی که برای جانشینی برانکو برنامه دارد؛ موج جدیدی از شایعات برای نیمکت پرسپولیس در فصل آینده را به راه انداخت.

 

نقل و انتقالات پرسپولیس

 

خبر خوش وزیر ورزش مبنی بر ابقای برانکو

 

ادعای جنجالی حسین کعبی در مورد جانشین برانکو در پرسپولیس

 

ادعای جنجالی حسین کعبی در مورد جانشینی قطبی به جای برانکو

 

حسین کعبی در مصاحبه خود با خبرنگاران گفت:

با جدایی برانکو، پرسپولیس صد درصد ضرر می‌کند؛ یک آدم سیاه‌باز منتظر است سرمربی این تیم شود. پرسپولیس سال به سال دارد بهتر می‌شود و می‌خواهند با جدا کردن برانکو از پرسپولیس روند خوب این تیم را قطع کنند.
یکی از مربیان این موضوع را رها نمی‌کند و منتظر است تا برانکو برود و پرسپولیس بیاید. او سال گذشته مربی فولاد بوده و فوتبال ما را رها نمی‌کند. او به بازیکنان گفته بود که قراردادشان را تمدید نکنند چرا که می‌خواهد آنها را به پرسپولیس بیاورد.
ما می‌دانیم که پرسپولیس دارد از کجا چوب می‌خورد.عده‌ای نمی‌خواهند پرسپولیس را رها کنند.آقایانی وجود دارند که می‌خواهند هرچه زودتر برانکو برود تا سرمربی تیم شود. آنها به جز سیاه‌بازی کار دیگری بلد نیستند. این فرد در هتل نشسته و مدام پیغام و پسغام می‌دهد که سرمربی پرسپولیس شود.

 

متلک افشین قطبی به برانکو در مورد کاشیما

 

پی نوشت: البته رابطه حسین کعبی و افشین قطبی با یکدیگر چندان خوب نبوده و نیست و چندی پیش نیز افشین قطبی به دلیل ادعاهای کذب کعبی از او شکایت کرده بود اما پس از بازی عجیب پرسپولیس و فولاد در خوزستان، گمانه زنی هایی مبنی بر حضور قطبی در پرسپولیس شکل گرفت تا جایی که احتمال حضور برانکو در تیم ملی نیز قوت گرفت اما با جوسازی کیروش، برانکو از نیمکت تیم ملی دور شد و به واسطه همین امر و رسیدن به تمامی افتخارات ممکن با پرسپولیس، تصمیم به جدایی از این تیم و جواب مثبت به پیشنهادات نجومی تیم عربستانی الاهلی گرفته است چرا که به نظر نمی رسد باشگاه پرسپولیس توان تامین مبلغ قرارداد برانکو ایوانکویچ را داشته باشد؛ بدون تردید مبلغ قرارداد برانکو با ۳ قهرمانی لیگ و ۱ قهرمانی در جام حذفی و سوپرجام و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، فراتر از اعلام هایی است که مدیران پرسپولیس در رسانه ها عنوان می کنند و برانکو با انجام یک بازی رسانه ای تنها خواهان دریافت مابقی مطالباتش است چرا که او بهتر از هر فرد دیگری می داند که پرسپولیس توان پرداخت قرارداد جدید او را ندارد.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید