کد خبر:39073
پ
۹۷-۱۲-c33-372

اخراج عالیشاه توسط برانکو | خشم پروفسور امید را گرفت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: امید عالیشاه تا اطلاع در لیست نهایی ما جایی ندارد.     علت ناراحتی عالیشاه از برانکو   اخراج عالیشاه توسط برانکو | خشم پروفسور امید را گرفت   برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مدت زمان حضورش در تیم پرسپولیس که به ۴ سال […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: امید عالیشاه تا اطلاع در لیست نهایی ما جایی ندارد.

 

 

علت ناراحتی عالیشاه از برانکو

 

اخراج عالیشاه توسط برانکو | خشم پروفسور امید را گرفت

 

اخراج عالیشاه توسط برانکو | خشم پروفسور امید را گرفت

برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مدت زمان حضورش در تیم پرسپولیس که به ۴ سال رسید، گفت: ۴ سال زمان زیادی است. فلسفه کاری‌ام به شکلی است که وقتی به جایی می‌روم به نحوی کار می‌کنم که انگار قرار است صد سال در آنجا بمانم. آن زمان که با پرسپولیس قرارداد بستم برای بقا می‌جنگیدیم، اما الان به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم. پرسپولیس دیگر نباید به آن شرایط باز گردد.
عالیشاه در لیست ما جایی ندارد

برانکو در مورد وضعیت امید عالیشاه و خط خوردن او از لیست نهایی، گفت: در مورد عالیشاه بهترین تصمیم را می‌گیرم. فعلا او در لیست ما نیست همین.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد عالیشاه هم سرنوشتی مانند محسن مسلمان و رامین رضائیان داشته باشد، گفت: خیر، من تصمیمی که بهترین عواقب را برای تیم دارد می‌گیرم. ما ۲۹ بازیکن داریم. در تمام تیم‌های دنیا ۱۱ بازیکن به میدان می‌روند که راضی هستند، اما سایر بازیکنان ناراضی هستند. این مسئله طبیعی است.

او ادامه داد: اتفاقات زمین نشان می‌دهد که چه کسی باید بازی کند. همه بازیکنان را دوست دارم و با کسی مشکل ندارم. باید تصمیم بگیرم که چه کسی بازی کند. باید بررسی کنم که در زمین چه بازیکنی به درد تیم می‌خورد. الان مهدی شریفی و محسن ربیع‌خواه هم بازیکنان رزرو هستند. سروش رفیعی، بشار رسن و بودیمیر هم همین وضعیت را دارند. فوتبال همین است.
بودیمیر و شجاع استراحت کردند

ایوانکوویچ در مورد حضور نداشتن شجاع خلیل‌زاده در تمرینات گروهی، گفت: او مشکل کوچکی در زانویش دارد که همراه با بودیمیر امروز مرخصشان کردیم تا استراحت کنند. بودیمیر هم عواقب بازی با پیکان را همچنان به همراه دارد. علیرضا بیرانوند هم کل شب گذشته را در راه بازگشت به تهران بود. او تلاش می‌کند تا جایی که در توان دارد غم مصیبتی که برای همشهری‌هایش رخ داده را کاهش دهد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: بچه‌ها همه سر حال هستند. امروز تمرین سبکی برگزار کردیم. چیزی که من را خوشحال می‌کند این است که بازیکنان ما همه سر حال هستند و از خودشان خستگی نشان نمی‌دهند. بازی جالبی در پیش داریم. الاهلی بعد از تغییر مربی که داشته تیمشان را بهتر کردند. هدف ما این است که بهترین نتیجه را در هر مسابقه بگیریم.
در گروه ما ۹ تا ۱۰ امتیاز برای صعود کافی است

برانکو در مورد اینکه موفقیت او در لیگ برتر محسوس است، اما در صورت نبردن الاهلی کار این تیم در آسیا سخت می‌شود، گفت: باز هم تکرار می‌کنم بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا به این نتیجه رسیدیم که گروه سختی داریم. السد تیمی است که از تیم ملی قطر قوی‌تر است. پاختاکور در ازبکستان قهرمان است و هشت ملی پوش دارد. الاهلی هم جزو ۴ تیم برتر عربستان است. آن‌ها همیشه در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند. طبیعی است که ما مثل هر سال شوق و بلند پروازی داریم. تازه ۲ بازی برگزار شده و ۱۲ امتیاز باقی مانده است. در گروه ما ۹ تا ۱۰ امتیاز برای صعود کافی است.
به دنبال بهانه جویی نیستم، اما از داور چینی ضربه خوردیم

برانکو در مورد مشکلات داوری در آسیا و امتیازاتی که این تیم مقابل السد و پاختاکور از دست داد، گفت: می‌دانید چه کسی قرار است داور بازی باشد. او همان داور چینی است که در فینال آسیا حضور داشت و به ما لطمه زد. طبیعی است که از این مسائل ترس داشته باشیم. می‌دانید دنبال توجیه و بهانه نیستم، اما این واقعیت وجود دارد که ما چهار امتیاز را به دلیل داوری از دست دادیم.
فشاری که روی تیمم گذاشتم تصمیم حرفه‌ای بود

ایوانکوویچ در مورد اینکه آیا قهرمانی پرسپولیس برای سومین سال متوالی تکرار می‌شود، بیان کرد: اصلا نزدیک به این مسئله هم نیستیم. سپاهان و استقلال یک مقدار عقب هستند، اما آن‌ها در کنار پدیده هنوز شانس قهرمانی دارند. در مورد تراکتورسازی که نیاز به صحبت نیست و آن‌ها فقط ۲ امتیاز کمتر دارند. از وضعیت خوب و اعتماد به نفس تیم بسیار راضی هستم. فشاری که روی تیم می‌آورم فشار حرفه‌ای است. باید حداکثر تلاش را برای کسب موفقیت به کار بگیریم. در ادامه موفقیت هم به دست می‌آید. هوادارانمان ارزش این تلاش را فهمیدند. خوشحالم که این رابطه را داریم و در این ۴ سال لحظات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد مسائل مالی باشگاه پرسپولیس گفت: این تصمیم گیری ها به باشگاه مربوط است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید