کد خبر:33601
پ
اختلاف برانکو و گرشاسبی بالا گرفت |  گرشاسبی خودش روی نیمکت بنشیند!

اختلاف پروفسور و گرشاسبی بالا گرفت | گرشاسبی خودش روی نیمکت بنشیند!

به نظر می رسد ماجرای بازی کردن یا نکردن پرسپولیس در مقابل پیکان در روز ۲۸ آبان، به معضل جدید پرسپولیسی ها تبدیل شده است چرا که سرمربی پرسپولیسی ها هنوز روی حرفش در عدم حضور در این دیدار است و مدعی شده هر کسی این تعهدرا به سازمان لیگ داده خودش روی نیمکت مقابل […]

به نظر می رسد ماجرای بازی کردن یا نکردن پرسپولیس در مقابل پیکان در روز ۲۸ آبان، به معضل جدید پرسپولیسی ها تبدیل شده است چرا که سرمربی پرسپولیسی ها هنوز روی حرفش در عدم حضور در این دیدار است و مدعی شده هر کسی این تعهدرا به سازمان لیگ داده خودش روی نیمکت مقابل پیکان بنشیند.

 

 

اختلاف برانکو و گرشاسبی بالا گرفت | گرشاسبی خودش روی نیمکت بنشیند!

 

اختلاف برانکو و گرشاسبی بالا گرفت | گرشاسبی خودش روی نیمکت بنشیند!

 

برانکو دوشنبه و سه‌شنبه گذشته در دو نوبت مصاحبه کرد و هشدار داد بدون ملی‌پوشان خود حاضر نیست بازی عقب‌افتاده‌اش مقابل پیکان را برگزار کند.

بلافاصله سعید فتاحی جواب داد: «ما کاری به مصاحبه با برانکو نداریم بلکه باشگاه پرسپولیس از قبل به ما نامه‌ای داده و در آن اعلام شده بود اگر بازی پرسپولیس و پیکان را لغو کردیم و پرسپولیس به فینال آسیا رسید، مجبوریم بازی با پیکان را لغو و در فیفادی برگزار کنیم. باشگاه پرسپولیس هم در این رابطه با ما موافقت کرد و با این توافقنامه ما بازی را در همان تاریخ ۲۸ آبان ماه برگزارخواهیم کرد.».
اما ماجرا چیست؟ چرا مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ با این صراحت و محکم اعلام می‌کند به برانکو کاری ندارد و طرفش باشگاه پرسپولیس است؟! شنیدیم ماجرا به گذشته مربوط می‌شود. ظاهراً باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای کتبی به سازمان لیگ اعلام آمادگی کرده که پس از پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا و در فیفادی دیدار عقب‌افتاده با پیکان را برگزار کند. شاید حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس فکرش را نمی‌کرد محمد انصاری رباط صلیبی پاره کند یا امید عالیشاه هم مصدوم شود. مضاف بر اینکه علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی هم به تیم ملی دعوت شوند و دست برانکو خالی‌تر از همیشه شود، اما این‌طور شد.

گویا نامه‌ای که به مقصد سازمان لیگ ارسال شده، امضای مدیرعامل پرسپولیس را پای خود دارد. امضایی که ظاهراً بدون هماهنگی سرمربی کروات بوده است! حالا شنیده می‌شود برانکو از این موضوع شاکی شده و تهدید کرده در بازی با پیکان حاضر نیست به عنوان سرمربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند و هرکسی با سازمان لیگ توافق کرده، خودش به عنوان سرمربی پرسپولیس در این دیدار روی نیمکت بنشیند.

همچنین برانکو به باشگاه هم گفته است حالا که بدون هماهنگی من قبول کرده اید روز ۲۸ آبان ماه به مصاف پیکان بروید بهتر است با تیم نوجوانان پرسپولیس بازی کنید، چون من بازیکن ندارم!
بد نیست یادآوری کنیم این اولین باری نیست که باشگاه پرسپولیس بدون هماهنگی با سرمربی خود به سازمان لیگ امضا می‌دهد. پیش از این در دوره مدیریت علی‌اکبر طاهری نیز این اتفاق افتاد. در آن دوره طاهری به اتفاق برانکو به سازمان لیگ رفت و متعهد شد بدون ملی‌پوشان خود حاضر است بازی کند و سپس موضوع را به اطلاع برانکو رساند. اتفاقی که عصبانیت مرد کروات را به دنبال داشت که مسائل فنی مربوط به سرمربی است و این رفتار‌ها غیرحرفه‌ای است. پس از آن بود که برانکو در برنامه نود حرف‌هایی زد که واکنش کارلوس کی‌روش را به دنبال داشت و منجر به اخراج چند ملی‌پوش پرسپولیسی از اردوی معروف امارات شد!

 

 

پی نوشت: این صحبتها در حالی مطرح می شود که در شرایط مشابه که تیم استقلال با مصدومین زیاد و تعداد ملی پوشان زیاد خود در جام جهانی، دستش برای بازی سوپرجام بسته بود و شفر از انجام این بازی در تاریخ از قبل تعیین شده استنکاف می کرد، برخی او را متهم به فرار به ترکیه و ترسو بودن کردند و اکنون نیز در شرایط مشابه که برانکو به همان درد مبتلا شده، به نظر می رسد به کرواسی فرار کرده است و نمی خواهد در این بازی در این تاریخ به میدان برود یا به عنوان سرمربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

منبع
خبرورزشی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید