احتمال لغو پخش زنده سوپرجام اروپا بین چلسی و لیورپول | تماشاچی
کد خبر:44005
پ
استفانی+فراپارت

احتمال لغو پخش زنده سوپرجام اروپا بین چلسی و لیورپول

در پی اعلام رسمی یوفا، استفانی فراپارت دیدار سوپر کاپ اروپا بین لیورپول و چلسی را قضاوت خواهد کرد تا به اولین داور زنی تبدیل شود که یک دیدار معتبر تحت نظارت یوفا را سوت می زند. با این حساب احتمال لغو پخش زنده سوپرجام اروپا بین چلسی و لیورپول از شبکه سه سیمای جمهوری […]

در پی اعلام رسمی یوفا، استفانی فراپارت دیدار سوپر کاپ اروپا بین لیورپول و چلسی را قضاوت خواهد کرد تا به اولین داور زنی تبدیل شود که یک دیدار معتبر تحت نظارت یوفا را سوت می زند. با این حساب احتمال لغو پخش زنده سوپرجام اروپا بین چلسی و لیورپول از شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران قوت گرفته است.

 

احتمال لغو پخش زنده سوپرجام اروپا بین چلسی و لیورپول

 

احتمال لغو پخش زنده سوپرجام اروپا بین چلسی و لیورپول

 

تصمیم ناگهانی یوفا مبنی بر انتخاب داوری زن برای دیدار حساس سوپرجام فوتبال اروپا بین لیورپول و چلسی که به ترتیب قهرمانانان لیگ قهرمانان و لیگ اروپا محسوب می شوند، نه تنها اروپائی ها را شگفت زده کرد بلکه مدیران رسانه ملی در ایران را نیز به این فکر فرو برد که چطور پس از این با چالش حضور داوران زن در فوتبال های خارجی و پخش زنده آن کنار بیایند و اصولاً با این رویه پخش زنده فوتبالهای خارجی اروپایی در آینده نزدیک از رسانه ملی در هاله ای ابهام قرار می گیرد.

 

بیوگرافی استفانی فراپارت و سوابق داوری اش

 

استفانی فراپارت داور ۳۵ ساله فرانسوی که از سال ۲۰۰۹ در لیست داوران فیفا قرار دارد که سابقه حضور در دو جام جهانی فوتبال زنان را در کارنامه دارد و پس از حضور در دیدارهای رسمی فوتبال مردان در لیگ ۲ فرانسه، در فصل ۲۰۱۸/۲۰۱۹ در دیدار آمیان و استراتسبورگ در سری ۱ فرانسه نیز قضاوت کرد و اکنون به مرحله ای رسیده که یوفا دیدار حساس سوپرجام فوتبال اروپا را به وی سپرده است.

 

احتمال لغو پخش زنده سوپرجام اروپا بین چلسی و لیورپول

عکس استفانی فراپارت داور فرانسوی دیدار سوپرجام اروپا

 

البته پخش زنده مسابقات تنیس ویمبلدون از شبکه ورزش که تقریباً بدون سانسور انجام شد؛ گوشه هایی از امید را نزد علاقه مندان به ورزش به وجود آورد که تغییراتی در تفکر مدیران ارشد صدا و سیما در این خصوص به وجود آمده است اما باید منتظر ماند و دید سرنوشت پخش زنده سوپرجام اروپا از شبکه ۳ سیما چه خواهد شد و آیا این دیدار از رسانه ملی پخش مستقیم می شود یا خیر؟

 

البته ذکر این نکته خلی از لطف نیست که پیشتر نیز در جریان پخش زنده بازی بایرن مونیخ و کلن از رسانه ملی، بارها و بارها با سانسور تصویر داور زن بازی، این دیدار به هر زحمتی که بود از رسانه ملی پخش شد اما باید دید آیا صدا و سیما باز هم به سراغ پخش صحنه های خسته کننده اسلوموشن به جای تصاویر داور بازی می رود و به هر ترتیب ممکن این بازی پخش زنده می شود یا خیر؟

 

بیوگرافی مهسا قربانی اولین داور زن بین المللی فوتبال ایران

 

گفتنیست پخش مستقیم سوپرجام اروپا بین لیورپول و چلسی از سایت تماشاچی انجام خواهد شد. این دیدار در تاریخ ۲۳ مرداد راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در استادیوم بزرگ شهر استانبول برگزار می شود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • بهرام ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۶:۲۸ بعد از ظهر

    لعنت ب ج ا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید