کد خبر:19828
پ
ترفند برای گل کردن کرنر در PES 2018

آموزش ۵ ترفند برای گل کردن کرنر در PES 2018

اگر از گیمرهای PES 2018 باشید حتما تایید میکنید که گل زدن در این بازی سخت تر از قبل شده و باید با تمرکز بالا و صبر و حوصله زیادی به مصاف حریفان بروید اما اگر آموزشهای بخش بازی و ترفندهای PES 2018 سایت دراپ بال را دنبال کرده باشید، به اینکه چطور دفاع کنیم […]

اگر از گیمرهای PES 2018 باشید حتما تایید میکنید که گل زدن در این بازی سخت تر از قبل شده و باید با تمرکز بالا و صبر و حوصله زیادی به مصاف حریفان بروید اما اگر آموزشهای بخش بازی و ترفندهای PES 2018 سایت دراپ بال را دنبال کرده باشید، به اینکه چطور دفاع کنیم یا چگونه از راه دور در pes 2018 گل بزنیم و بسیاری موارد آموزشی دیگر پرداخته ایم که کار را کمی برای گیمرها ساده تر کرده است؛ در این مطلب قصد داریم آموزش ۵ ترفند برای گل کردن کرنر در PES 2018 را دنبال کنیم که قطعاً ایده بسیار خوب و راحتی برای گل زدن به حریفتان محسوب می شود و اگر در این زمینه حرفه ای شوید، به راحتی می توانید حریفانتان را شکست دهید؛ در ادامه با دراپ بال همراه باشید.

 

۷ ترفند برنده شدن در pes 2018 که هر گیمری باید بداند

 

  آموزش کامل pes 2018 

 

 

آموزش ۵ ترفند برای گل کردن کرنر در PES 2018

 

ترفند برای گل کردن کرنر در PES 2018

 

 

 

روش اول : کرنر از سمت راست

 

ترفند برای گل کردن کرنر در PES 2018

 

ابتدا باید یک بازیکن راست پا را برای زدن کرنر انتخاب کنید سپس بین ۱ تا ۳ مدافع خود را در تنظیمات طوری قرار دهید که در حمله(attack) شرکت کنند.  حال راستای پرچم کرنر را با خط عرضی زمین یکی کنید. حال دکمه دایره را تا آخر فشار دهید تا ۱۰۰ درصد پر شود و کنترلر سمت چپ را به سمت چپ حرکت دهید تا جهت ضربه(کات)  روبه بیرون باشد؛ حال بلافاصله بعد از اینکه تصویر عوض شد دکمه مربع را نگه دارید و ….. گلی زیبا به ثمر خواهد رسید.

 

توجه داشته باشید که اگر از بازیکن چپ پا برای ضربه در کرنر راست استفاده کردید، باید بین ۸۰-۹۰ درصد دکمه دایره را پر کنید.

 

 

روش دوم: کرنر سمت چپ

 

دقیقاً برعکس حالت بالا باید عمل کنید یعنی

ابتدا باید یک بازیکن چپ پا را برای زدن کرنر انتخاب کنید سپس بین ۱ تا ۳ مدافع خود را در تنظیمات طوری قرار دهید که در حمله(attack) شرکت کنند.  حال راستای پرچم کرنر را با خط عرضی زمین یکی کنید. حال دکمه دایره را تا آخر فشار دهید تا ۱۰۰ درصد پر شود و کنترلر سمت چپ را به سمت راست حرکت دهید تا جهت ضربه(کات)  روبه بیرون باشد؛ حال بلافاصله بعد از اینکه تصویر عوض شد دکمه مربع را نگه دارید و ….. گلی زیبا به ثمر خواهد رسید.

 

توجه داشته باشید که اگر از بازیکن راست پا برای ضربه در کرنر راست استفاده کردید، باید بین ۸۰-۹۰ درصد دکمه دایره را پر کنید.

 

روش سوم : کرنر از چپ و راست با زاویه پیش فرض

 

به جهت کنترلر دسته خود دست نزنید اگر کرنر در سمت راست است یک بازیکن راست پا و اگر در سمت چپ است از یک بازیکن چپ پا استفاده کنید؛ حال کافیست بین ۴۵ تا ۶۵ درصد با دکمه دایره به ضربه نیرو دهید؛ بلافاصله پس از عوض شدن تصویر دکمه مربع را نگه دارید. البته فراموش نکنید که قبلا باید ۳ مدافع خود را در  فرمیشن بازی در حالت attack قرار داده باشید(آموزش در کلیپ زیر)

 

روش چهارم: کرنر سمت راست با زاویه پیش فرض

 

 

در این حالت برای اینکه بازیکن در تیر ۱ ضربه کرنر با به گل تبدیل کند می بایست طبق روال بالا عمل کرده یعنی بازیکن راست پا زننده ضربه باشد، به زاویه کرنر دست نزنید، بین ۴۵ تا ۶۵ درصد دکمه دایره را پر کنید. ۱ تا ۳ مدافع را در حالت حمله قرار دهید و پس از اینکه ضربه را زدید و تصویر عوض شد اینبار جهت کنترلر سمت چپ را به سمت بالا-راست حرکت دهید و دکمه مربع را نگه دارید. با این ترفند بازیکنی که در تیر ۱ قرار دارد به توپ ضربه می زند.

 

 

برای مشاهده تصویری موارد بالا که چکار باید انجام دهید و با انجام مراحل بالا به چه گلهایی دست پیدا خواهید کرد، کلیپ آموزشی زیر را که نیازی به ترجمه هم ندارد تماشا کنید. امیدواریم آموزش گل زدن از روی کرنر به شما برای شکست دادن حریفانتان  در pes 2018 کمک کرده باشد.

 

 

کلیپ آموزش تصویری ۵ ترفند برای گل کردن کرنر در PES 2018

 

بسیار خب؛ احتمالاً پس از تماشای کلیپ بالا برای گل کردن کرنر در pes 2018 به دانش اینکار رسیده اید حال باید با کمی تمرین در بازی واقعی، ترتیب انجام کارهایی که در بالا گفته شد را به درستی انجام دهید تا به خوبی در این زمینه حرفه ای شوید و بتوانید به حریفانتان به سادگی گل بزنید.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید