کد خبر:19840
پ
سانتر در PES 2018

آموزش گل زدن با سانتر در PES 2018

در ادامه آموزش هایی که در مورد ترفندهای pes 2018 تاکنون برای شما عزیزان آماده کرده ایم؛ اینبار به سراغ سانتر کردن که یکی از ابزارهای کاربردی برای گل زدن در pes 2018 است رفته ایم تا گیمرهایی که تازه این بازی را انجام می دهند به سرعت بتوانند با یک روش ساده به حریفشان […]

در ادامه آموزش هایی که در مورد ترفندهای pes 2018 تاکنون برای شما عزیزان آماده کرده ایم؛ اینبار به سراغ سانتر کردن که یکی از ابزارهای کاربردی برای گل زدن در pes 2018 است رفته ایم تا گیمرهایی که تازه این بازی را انجام می دهند به سرعت بتوانند با یک روش ساده به حریفشان گل بزنند و برنده بازی شوند؛ پس در ادامه مطلب ما را با آموزش گل زدن با سانتر در PES 2018 همراهی کنید.

 

 

آموزش گل زدن از ضربه ایستگاهی در PES 2018

 

 

۷ ترفند pes 2018 که باید برای برنده شدن بدانید

 

آموزش گل زدن با سانتر در PES 2018

 

 

 

اشتباه متداول در بسیاری از گیمرها این است که به تصور ورژنهای قدیمی PES توپ را به کناره های می برند و تنها با فشردن دکمه دایره و سپس مربع منتظرند تا مهاجمشان به صورت یک سوپرمن حرکت کند و در حالی که مدافعین ایتساده اند، برایشان گل بزند! در حالی که در هر سری از نسخه های بازی PES گل زدن سخت تر می شود و هوش مصنوعی بیشتری برای واقعی کردن بازی به کار گرفته می شود گل زدن از روی سانتر نیز به سادگی انچه در فوتبال ۹۸ رخ می داد و مثلا یارنی سانتر می کرد و توره اندره فلو با قامت بلندش تمام سانترها را به گل تبدیل می کرد نیست! در ادامه نحوه صحیح سانتر کردن در pes 2018 و گل زدن را تمرین می کنیم.

 

وقتی با بازیکنی در موقعیت سانتر قرار گرفتید، نباید در حالی که به جلو و خط عرضی حرکت می کنید دکمه دایره را فشار دهید و سانتر کنید چرا که شانس گل شدن این سانترها بسیار پایین است بلکه ابتدا باید به سمت دروازه زاویه بگیرید و سپس سانتر کنید. برای سانتر دقیق نیز باید L1 را نگه دارید و سپس دکمه دایره را فشار دهید و قدرت سانتر نیز با توجه به نزدیکی و دوری شما از یارتان در محوطه جریمه مشخص می شود اما اگر نزدیک کناره های خط طولی قراردارید به نیرویی بین ۶۰-۸۰ درصد برای فشار دادن دکمه دایره نیاز دارید.

 

 

 

پس از ارسال پاس نیز تنها مربع را بفشارید و از فشردن بیهوده دکمه LS یا هر دکمه دیگری پرهیز کنید که با فشردن آن، بازیکنتان در ضربه سر زدن ناتوان خواهد شد و مدافعین حریف توپ ارسالی را دفع می کنند.

 

در ادامه می توانید انواع مخنلف سانتر با این روش به همراه آموزش تصویری سانتر کردن و گل زدن در pes 2018 را مشاهده نمایید.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • بهرام ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ / ۴:۱۴ بعد از ظهر

    دمت گرم مدیر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید