کد خبر:31323
پ
آموزش سیستم و ترکیب منچسترسیتی در فیفا ۱۹

آموزش سیستم و ترکیب منچسترسیتی در فیفا ۱۹

یکی از تیمهای جذاب در بازی فیفا ۱۹ برای گیمرها منچسترسیتی است به طوری که تعدد بازیکنان تکنیکی و سرعتی در این تیم، بسیاری از گیمرها به انتخاب این تیم برای برتری بر رقبا ترغیب می کند؛ در ادامه به آموزشی قویترین سیستم و ترکیب منچسترسیتی در فیفا ۱۹ می پردازیم؛ با ما همراه باشید. […]

یکی از تیمهای جذاب در بازی فیفا ۱۹ برای گیمرها منچسترسیتی است به طوری که تعدد بازیکنان تکنیکی و سرعتی در این تیم، بسیاری از گیمرها به انتخاب این تیم برای برتری بر رقبا ترغیب می کند؛ در ادامه به آموزشی قویترین سیستم و ترکیب منچسترسیتی در فیفا ۱۹ می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

 

آموزش خرید فیفا پوینت در FUT 19

 

آموزش چیدن ترکیب بارسلونا در FIFA 19

 

آموزش سیستم و ترکیب منچسترسیتی در فیفا ۱۹

 

آموزش سیستم و ترکیب منچسترسیتی در فیفا 19

 

با توجه به حضور تعداد زیادی بازیکن سرعتی و تکنیکی در منچسترسیتی می توان از سیستم تهاجمی ۳-۳-۴ در فیفا ۱۹ برای این تیم استفاده کرد؛ سه مهاجم این تیم را رحیم استرلینگ، سرخیو آگوئرو، سانه تشکیل می دهند و سه هافبک میانی آن را نیز فرناندینیو به عنوان هافبک دفاعی و داوید سیلوا و کوین دی بروینه تشکیل می دهند و دفاع راست آن را کایل واکر پرسرعت و مدافعین میانی نیز کمپانی و اوتامندی و دفاع چپ آن نیز مندی است. دروازه بان سیتیزن ها نیز مثل همیشه، ادرسون می باشد.

 

برای تنظیم instruction بازیکنان نیز هر چهار مدافع می بایست بر روی حالت پیش فرض قرار داشته باشند و حالت فرناندینیو در حالت دفاعی یا defensive  و و ضعیت interception او در حالت تهاجمی قرار گیرد. در ادامه می توانید جزئیات سیستم و ترکیب منچسترسیتی در FIFA 19 را به همراه تنظیمات تاکتیکی بازیکنان در اینستراکشن در کلیپ زیر تماشا کنید.

 

حراج تابستانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید