کد خبر:31302
پ
آموزش انتقال فیفا پوینت از فیفا ۱۸ به فیفا ۱۹

آموزش انتقال فیفا پوینت از فیفا ۱۸ به فیفا ۱۹

با انتشار رسمی بازی فیفا ۱۹ بسیاری از گیمرهایی که مشغول بازی فیفا ۱۸ بودند این سوال را داشتند که تکلیف فیفا پوینت های آنها در فیفا ۱۸ چه می شود و آیا امکان انتقال fifa point به فیفا ۱۹ وجود دارد؟ در ادامه به آموزش انتقال فیفا پوینت از فیفا ۱۸ به فیفا ۱۹ […]

با انتشار رسمی بازی فیفا ۱۹ بسیاری از گیمرهایی که مشغول بازی فیفا ۱۸ بودند این سوال را داشتند که تکلیف فیفا پوینت های آنها در فیفا ۱۸ چه می شود و آیا امکان انتقال fifa point به فیفا ۱۹ وجود دارد؟ در ادامه به آموزش انتقال فیفا پوینت از فیفا ۱۸ به فیفا ۱۹ می پردازیم.

 

لینک دانلود فیفا ۱۹

 

آموزش انتقال فیفا پوینت از فیفا ۱۸ به فیفا ۱۹

 

آموزش انتقال فیفا پوینت از فیفا 18 به فیفا 19

 

خبر خوب کونامی برای این گیمرها این است که تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸، آنها می توانند تنها یکبار عملیات انتقال فیفا پوینت از فیفا ۱۸ را به فیفا ۱۹ انجام دهید.

به خاطر داشته باشید که تنها یکبار مجاز به اینکار هستید و باید از طریق دسترسی آزمایشی اوریجین یا اولین لاگین به فیفا ۱۹ یا دسترسی آزمایشی به EA اینکار را انجام دهید.

این بدان معناست که شما نمی توانید این انتقال را امشب انجام دهید چرا که باید منتظر انتشار نسخه رسمی FIFA 19 باشید.

اولین باری که از طریق EA وارد شدید، کی پنجره جلوی شما باز می شود که قادر خواهید بود تا انتقال فیفا پوینت را انجام دهید.

نکته ای که باید به خاطر بسپارید، این است که تنها قادر به انتقال فیفا پوینت از یک کنسول به همان کنسول هستید و مثلا نمی توانید از کنسول پلی استیشن ۴ به ایکس باکس وان منتقل کنید.
نکته مهم این است که شما قادر به بازگرداندن فیفا پوینت خود از فیفا ۱۹ به فیفا ۱۸ هم نخواهید بود پس باید قبل از انجام این عملیات به دقت بر روی آن فکر کنید.

حراج تابستانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید