آمار جونیور براندائو درست شبیه دی کارموی قناری فروش ! | تماشاچی
کد خبر:44516
پ
آمار جونیور براندائو درست شبیه دی کارموی قناری فروش !

آمار جونیور براندائو درست شبیه دی کارموی قناری فروش !

صحبت از حضور غیرمنتظره جونیور براندائو در پرسپولیس است؛ بازیکنی که از همان ابتدای کار مشخص است که کیفیت فنی بالایی ندارد و به واسطه نقش پر رنگ دلال ها از سری C و D برزیل به فوتبال ایران می آید! با نگاهی به آمار او به این نتیجه می رسیم که او ورژن جدیدی […]

صحبت از حضور غیرمنتظره جونیور براندائو در پرسپولیس است؛ بازیکنی که از همان ابتدای کار مشخص است که کیفیت فنی بالایی ندارد و به واسطه نقش پر رنگ دلال ها از سری C و D برزیل به فوتبال ایران می آید! با نگاهی به آمار او به این نتیجه می رسیم که او ورژن جدیدی از روبرتو دی کارمو فوتبالیست سابق پرسپولیسی هاست که آنقدر کیفیت فنی پائینی داشت که بعداً مشخص شد او در برزیل قناری فروشی می کرده و با فعالیت دلالان به پرسپولیس پیوست.

 

فیلم بازی و گلهای جونیور براندائو

 

آمار جونیور براندائو درست شبیه دی کارموی قناری فروش !

 

آمار جونیور براندائو درست شبیه دی کارموی قناری فروش !

در حالی که برخی رسانه ها از بازی ملی جونیور براندائو سخن گفته اند اما با نگاهی به آمار این بازیکن متوجه می شویم که براندائو هیچ بازی ملی در هیچ رده تیم ملی برزیل در سابقه ش ندارد و این موضوع تنها جوسازی رسانه هایی است که با دلال این بازیکن در ارتباط هستند و برای انحراف افکار هواداران پرسپولیس چنین موضوعی را مطرح می کنند.

 

اما نکته جالب اینکه براندائو رکورد تعویض تیم در فوتبال جهان را به خود اختصاص داده چرا که او از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ یعنی در ۴ سال، ۱۱ تیم عوض کرده که رکورد ویژه ای در فوتبال جهان محسوب می شود.

 

عملکرد گلزنی او نیز جالب به نظر نمی رسد چرا که او در سطح اول فوتبال برزیل نتوانسته خودی نشان دهد و در تیم گویاس در ۲۱ بازی تنها ۲ گل به ثمر رسانده است و در بسیاری از سالهای فعالیت حرفه ای خود در تیمهای سری C و D فوتبال برزیل حضور داشته که همین موضوع کیفیت این بازیکن را نشان می دهد.

 

نکته جالب در خصوص او، ۹۴ بازی و ۳۱ گل زده در تمامی مسابقاتی است که در رده باشگاهی به میدان رفته که به جرات می توان گفت تعداد گلهای مدافعی همچون شجاع خلیل زاده به آمار گلزنی او نزدیک است.

 

در مجموع امیدواریم پای این بازیکن و بازیکنانی از این دست به فوتبال ایران باز نشود و اگر بنا به استناد به قانون سازمان لیگ باشد نیز اصولاً براندائو نمی تواند در لیگ ایران بازی کند چرا که در دو سال آخر فعالیتش در سطح اول فوتبال برزیل نبوده و در تیم ملی برزیل نیز حضور نداشته است. البته دیده شده که فدراسیون فوتبال بنا به مصلحت، با دستکاری در قوانین، برخی از آنها را عوض می کند اما امیدواریم در این مورد خاص مجوز حضور براندائو در پرسپولیس صادر نشود چرا که جوانان بسیار مستعدتری از او در فوتبال ایران حضور دارند و نیازی به پرداخت ارزی سنگین برای به خدمت گرفتن چنین مهاجمی وجود ندارد.

 

آمار براندائو در تیم های سابقش

 

آمار براندائو

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 7 دیدگاه
 • ناشناس ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۴ بعد از ظهر

  لیگ بلغارستان بازی کرده و اون تیم پارسال قهرمان شده پس مجوز بازیشو میدن

 • رضا ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۹ بعد از ظهر

  عرب خدا انشاالله از روی زمین ورت داره

 • علی ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۲:۳۸ بعد از ظهر

  به عنوان یه استقلالی از حضورش استقبال میکنم

 • کاج صغیر آسیا ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۹:۳۱ قبل از ظهر

  اینجا استقلال نیست که وزیر اجازه قرارداد بستن با بازیکن ۳ میلیون یورویی بده……اینجا پرسپولیسه که به هر شکلی میخوان جلوی موفقیت هاش رو بگیرن تا تیم سوگلی وزارت بتونه یه نفسی بکشه و یه بار هم شده از پرسپولیس بیاد بالاتر ….تیمی کهحتی با وجود اینهمه کمک های دولت و وزارت ورزش هیچی نشده تو ۴ سال گذشته و حالا از بالا به ابن نتیجه رسیدن که تنها راه بالا اومدن این تیم ضعیف کردن پرسپولیسه …..برید خوش باشید …….قطعا با اینهمه کمک این فصل هم چیزی نمیشید

 • ک ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۰ بعد از ظهر

  چرتو پرت تلاوت نکنید باتشکر دی کارمو کجا و این کجا

 • ابن فوتبالی ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۹:۴۳ بعد از ظهر

  این توی ۲۱ بازی اخرس واقعا دو تا گل زده ؟ ینی رفتن گشتن بنجل ترین بازیکن جهانو آوردن . عرب استعفا میدی یا بیام دم خونه تون؟

 • سروش حاتمی ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۹:۴۴ بعد از ظهر

  اونقد داغونه که همه ش تو لیگ محلات برزیل بوده!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید