آمار استثنایی علیرضا بیرانوند در فیفا 18 پس از بازی مقابل مراکش | تماشاچی
کد خبر:24042
پ
photo_2018-06-16_17-23-03fd

آمار استثنایی علیرضا بیرانوند در فیفا ۱۸ پس از بازی مقابل مراکش

همانطور که در جریان هستید، کمپانی EA در طول مدت برگزاری جام جهانی بازی فیفا ۱۸ در مود جام جهانی را رایگان کرده و همه گیمرها می توانند به صورت مجانی این بازی را با تیمها و بازیکنان به روز شده به صورت آنلاین بازی کنند. بر همین اساس در پایان روز دوم جام جهانی […]

همانطور که در جریان هستید، کمپانی EA در طول مدت برگزاری جام جهانی بازی فیفا ۱۸ در مود جام جهانی را رایگان کرده و همه گیمرها می توانند به صورت مجانی این بازی را با تیمها و بازیکنان به روز شده به صورت آنلاین بازی کنند. بر همین اساس در پایان روز دوم جام جهانی ۲۰۱۸، پس از عملکرد درخشان چند ملی پوش ایران، علیرضا بیرانوند با جهش آمار قابل توجه و خیره کننده ای رو به رو شد به طوری که پس از جام جهانی ۲۰۱۸، او یکی از گزینه های جذاب گیمرها برای خرید خواهد بود. در ادامه به آمار علیرضا بیرانوند در فیفا ۱۸ توجه فرمایید.

 

نمرات بازیکنان ایران پس از بازی مراکش

 

آمار استثنایی علیرضا بیرانوند در فیفا ۱۸ پس از بازی مقابل مراکش

 

آمار استثنایی علیرضا بیرانوند در فیفا 18 پس از بازی مقابل مراکش

 

لازم به ذکر است آمار بازیکنان بر اساس نرم افزارهای فیفا محاسبه می شود و تا حد زیادی به واقعیت نزدیک است؛ بدین ترتیب قیمت علیرضا بیرانوند بسیار بیش از ۱ میلیون یوروی فنرلاغچه خواهد بود و پیشنهادات زیادی پس از جام جهانی احتمالاً روی میز خواهد بود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • rara ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ / ۵:۲۴ بعد از ظهر

    درخشش بیرانوند حبابه
    ۴سال پیشم حقیقی جز بهترینای جهان بود ولی اخرش یه موزم بش ندادن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید