کد خبر:36884
پ
آشنایی با پاترک فرایدی ازه جدیدترین نام برای حضور در استقلال

آشنایی با پاترک فرایدی ازه جدیدترین نام برای حضور در استقلال

پس از سرگیجه رسانه ای که بابت نام مهاجم مد نظر وینفرد شفر برای حضور در خط حمله استقلال به وجود آمد؛ هر روز نام جدیدی برای حضور در این تیم مطرح می شود و بنا به درخواست هواداران این تیم، رزومه ای از این بازیکنان آماده کرده ایم که به معنای قطعی بودن حضور […]

پس از سرگیجه رسانه ای که بابت نام مهاجم مد نظر وینفرد شفر برای حضور در خط حمله استقلال به وجود آمد؛ هر روز نام جدیدی برای حضور در این تیم مطرح می شود و بنا به درخواست هواداران این تیم، رزومه ای از این بازیکنان آماده کرده ایم که به معنای قطعی بودن حضور آنها در استقلال یا هر تیم ایرانی دیگر نیست و تنها جنبه آشنایی با بازیکن مذکور را دارد؛ در ادامه به سراغ آشنایی با بیوگرافی و سوابق پاترک فرایدی ازه مهاجم نیجریه ای که آخرین نام برای حضور در خط حمله استقلال است رفته ایم.

 

آخرین اخبار استقلال

 

پائولو هنریکه برزیلی به استقلال می آید؟

 

معرفی بهترین فیلم های ۲۰۱۹

 

فیلم بازیهای و گلهای پاتریک فرایدی + حرکات تکنیکی و مهارتهای او

 

آشنایی با پاترک فرایدی ازه جدیدترین نام برای حضور در استقلال

 

 

پاتریک فرایدی ازه متولد نیجریه با قامتی ۱۸۷ سانتی متری در پست مهاجم تارگت بازی می کند و سابقه بازی در تیمهای الفجیره و القادسیه و قونیه اسپور را در کارنامه دارد. عملکرد او در گلزنی، در تیمهای القادسیه و الفجیره قابل توجه است اما در سالهای اخیر نتوانسته عملکرد سابق را از خود به نمایش بگذارد.

 

آخرین تیم او دنزیلی اسپور ترکیه بوده که به طور قرضی از قونیه اسپور به این تیم منتقل شد و نتوانست عملکرد خوبی از خود بر جای بگذارد و اکنون او با فسخ قراردادش، بدون تیم محسوب می شود؛ افت فنی این بازیکن باعث شده تا قیمت او که روزگاری نزدیک به ۱ میلیون دلار بود به تنها ۲۵۰ هزار یورو برسد.

 

نکته بارز در بازیهای پاتریک فرایدی، بدنسازی و قدرت بدنی بالای او است که اگر در شرایط آرمانی قرار داشته باشد، مهاجم زهردار و خوبی محسوب می شود.

 

 

سوابق گلزنی پاتریک فرایدی

 

سوابق و آمار گلزنی پاتریک فرایدی

 

همانطور که مشاهده می کنید او در تیم لوکانی در ۲۶ بازی ۱۵ گل به ثمر رسانده که آمار خوبی محسوب می شود و سپس در الفجیره موفق به تکرار گلزنی هایش شده و در ۲۴ بازی ۱۴ گل به ثمر رسانده ولی پس از ان با افت محسوسی در روند گلزنی هایش مواجه شده و به همین خاطر نیز قیمت او با افت مواجه شده است.

 

عکس پاتریک فرایدی

 

آشنایی با پاترک فرایدی ازه جدیدترین نام برای حضور در استقلال

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • Valentin Casparov ۲۵ دی ۱۳۹۷ / ۱:۱۳ قبل از ظهر

    من دیگه خجالت میکشم اینارو میخونم دیگه وای ب حال مدیریت استقلال
    گرفتنش ریسکه همون جووونا خودمون بهترن
    حالا اینم نمیاد البته

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید