کد خبر:45549
پ
آشنایی با بیوگرافی گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی مدنظر استقلال

آشنایی با بیوگرافی گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی مدنظر استقلال

طبق اعلام برخی منابع خبری، استراماچونی بر روی جذب گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی پارتیزان بلگراد نظر مثبت دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این مهاجم بلند قامت به زودی برای عقد قرارداد به تهران سفر خواهد کرد. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی مدنظر استقلال به همراه کارنامه سوابق […]

طبق اعلام برخی منابع خبری، استراماچونی بر روی جذب گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی پارتیزان بلگراد نظر مثبت دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این مهاجم بلند قامت به زودی برای عقد قرارداد به تهران سفر خواهد کرد. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی مدنظر استقلال به همراه کارنامه سوابق و آمار گلها و فیلم بازیهای زاکارایچ جلب می نماییم.

 

آشنایی با بیوگرافی گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی مدنظر استقلال

 

آشنایی با بیوگرافی گوران زاکاریچ مهاجم بوسنیایی مدنظر استقلال

 

گوران زاکاریچ مهاجم ۲۶ ساله بوسنیایی است که با قامت ۱۸۲ سانتی متری توانایی بازی در پست وینگر راست و چپ و همچنین سانتر فوروارد را دارد. این بازیکن جوان که در تمام رده های سنی تیم ملی بوسنی بازی کرده آمار گلزنی متوسطی دارد به طوری که در برخی مقاطع عملکرد مناسبی از خود ارائه کرده و در مواقعی نیز با افت رو به رو بوده است و ثبات گلزنی در کارنامه زاکاریچ دیده نمی شود.

 

زاکارایچ سابقه بازی در تیمهایی همچون دینامو زاگرب کرواسی، پارتیزان بلگراد، لوکومتیو و سیروکی را در کارنامه دارد. او از سال ۲۰۱۴ در عضویت تیم ملی بوسنی بوده و به طور متناوب به آن دعوت شده و در ۱۱ بازی ملی برای تیم ملی بزرگسالان بوسنی موفق به گلزنی نشده است.

 

ارزش این بازیکن در ترانسفر مارکت ۱٫۵ میلیون دلار براورد شده اما با توجه به اینکه او عملکرد خوبی در فصل گذشته در زمینه گلزنی نداشته و اکنون نیز به طور آزاد قادر است به تیمهای دیگر بپیوندد، مطمئناً تیمهای خواهان او با رقمی به مراتب پائین تر به استقبال خرید او می روند و گفته می شود پیشنهاد استقلالی ها به او، ۲۵۰ هزار دلار برای هر فصل است.

 

 

فیلم بازیها و گلهای گوران زاکاریچ

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • ugd ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۵:۰۲ بعد از ظهر

    فک نکنم بازیکنای اهل بالکان تو ایران جواب بدن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید