کد خبر:45294
پ
آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال

آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال

پس از منتفی شدن حضور سه گزینه مدنظر استراماچونی در این تیم، مدیران استقلال سخت در تلاشند تا زمینه حضور یک هافبک طراح را برای جایگزینی آیاندا پاتوسی فراهم کنند که از گوشه و کنار خبر می رسد، اناس اچاهبر هافبک هلندی-مراکشی تیم زوله در تیرس آبی ها قرار دارد. در ادامه توجه شما را […]

پس از منتفی شدن حضور سه گزینه مدنظر استراماچونی در این تیم، مدیران استقلال سخت در تلاشند تا زمینه حضور یک هافبک طراح را برای جایگزینی آیاندا پاتوسی فراهم کنند که از گوشه و کنار خبر می رسد، اناس اچاهبر هافبک هلندی-مراکشی تیم زوله در تیرس آبی ها قرار دارد. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال و آمار سوابق در تیمهای قبلی اش و فیلم بازیها و گلها و حرکات تکنیکی این بازیکن جلب می نماییم.

 

 

آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال

 

آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال

 

اناس اچاهبر هافبک ۲۵ ساله هلندی مراکشی با قامت ۱۷۱ سانتی متری خود در پست هافبک میانی و بازیساز ایفای نقش می کند و او توانایی بازی در پست هافبک راست را نیز داراست. این بازیکن محصول آکادمی فاینورد است و سابقه بازی در تیم ملی هلند در رده های پایه را دارد. او در تیمهای فاینورد، آرمینیا بیله فلد، زوله و NEC (قرضی) بازی کرده و هم اکنون بازیکن آزاد محسوب می شود.

 

قیمت اچاهبار در سایت ترانسفرمارکت ۴۰۰ هزار دلار درج شده که با توجه به سوابق این بازیکن در تیمهای قبلی اش و همچنین سن و سال کم او، عجیب به نظر می رسد چرا که در کارنامه سوابق و رزومه آناس اچاهبار قهرمانی های زیادی دیده می شود و در امر گلزنی نیز این هافبک تکنیکی که در میانه میدان توپ میزند، موفق عمل کرده به طوری که او از سال ۲۰۱۷ که به طور قرضی به NEC پیوسته تاکنون در ۴۵ بازی که برای این تیم به میدان رفته موفق به زدن ۲۲ گل شده که آمار خیره کننده ای برای یک هافبک بازیساز محسوب می شود.

 

او در فصل ۲۰۱۲/۲۰۱۳ همراه با تیم زیر ۱۹ ساله های هلند توانست عنوان آقای گلی مسابقات را به دست آورد به طوری که او در مجموع در ۱۹ بازیکه برای تیم زیر ۱۹ ساله های هلند به میدان رفته، موفق به زدن ۱۳ گل شده بود که از او به عنوان پدیده جدید فوتبال هلند یاد می شد اما او هرگز نتوانست راه بازیکنان جوان فعلی هلند مثل دلیخت را برود و استعداد او به دلایل نامشخص در فوتبال اروپا دیده نشد.

 

فیلم بازیها و گلهای آناس آچاهبر

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
 • مودریچ ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۹ بعد از ظهر

  پشمااام از این همه استعداد

 • فرشاد آبی دل ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۸:۲۴ قبل از ظهر

  بازیکن بسیار خوب با قیمت خوبیه باهاش دو ساله ببندن عالیه.

 • علی ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۸:۱۹ بعد از ظهر

  معرکس

 • آرمان ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۶ بعد از ظهر

  خوبه به شرطی زود به تیم بپیونده ودوساله ببنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید