کد خبر:37107
پ
اسماعیل گونکالوس

آشنایی با اسماعیل گونکالوس گزینه گینه بیسائویی استقلال

اسماعیل گونکالوس | اسماعیلی گنکالوس جدیدترین گزینه استقلایی ها برای تقویت خط حمله است، این بازیکن آمار گلزنی نسبتا خوبی را به ثبت رسانده و درحال حاضر با تیم پاختاکور قراراد دارد. در ادامه توجه شما را به آشنایی با بیوگرافی اسماعیل گونکالوس و آمار گلزنی و سوابق و فیلم بازیهای او جلب می نماییم. […]

اسماعیل گونکالوس | اسماعیلی گنکالوس جدیدترین گزینه استقلایی ها برای تقویت خط حمله است، این بازیکن آمار گلزنی نسبتا خوبی را به ثبت رسانده و درحال حاضر با تیم پاختاکور قراراد دارد. در ادامه توجه شما را به آشنایی با بیوگرافی اسماعیل گونکالوس و آمار گلزنی و سوابق و فیلم بازیهای او جلب می نماییم.

 

 

بیوگرافی و فیلم بازیهای مکالی کریسانتوس دومین خرید خارجی استقلال

 

 

فیلم بازیها و گلهای اسماعیل گونکالوس

 

آموزش بازی pes 2019

 

فیلم آموزش بدنسازی

 

آشنایی با بیوگرافی اسماعیل گونکالوس گزینه گینه بیسائویی استقلال

 

اسماعیل گونکالوس

 

اسماعیل گونکالوس ملقب به ایسما بازیکن ۲۷ ساله اهل کشور گینه بیسائو است که در پست مهاجم نوک و وینگر توانایی بازی دارد؛ بلندی قامت او ۱۸۵ سانتی متر است و خصوصیات لازم برای بازی در پست مهاجم نوک را دارد. بدنسازی مناسب او و چابکی بالای ایسما یکی از ویژگی های برجسته این مهاجم گلزن به حساب می آید. او هم اکنون در عصویت تیم پاختاکور قرار دارد و عملکرد خیره کننده ای را از خود در فصل اخیر لیگ ازبکستان بر جای گذاشته است به طوری که در ۲۷ بازی که برای این تیم به میدان رفته موفق به زدن ۲۰ گل شده است.

 

آمار گلزنی اسماعیل گونکالوس

 

 

او در سه سالگی از گینه بیسائو به پرتغال مهاجرت کرد و حتی در ۳ بازی برای تیم زیر ۱۷ سال پرتغال نیز به میدان رفته است؛ با نگاهی به عملکرد این بازیکن و سوابق و کارنامه او در تیمهای سابقش به خوبی می توان دریافت که او یک مهاجم گلزن و شش دانگ محسوب می شود و اگر استقلالی ها بتوانند این مهاجم خطرناک را به خدمت بگیرند، گام بزرگی برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا برداشته اند؛ اما با توجه به مشکلات مالی استقلال که هنوز قادر به پرداخت مطالبات بازیکنان فعلی این تیم نیز نیستند، هنوز نمی توان در خصوص بازیکنان خارجی جذب شده این تیم نظر نهایی را اعلام کرد و باید منتظر روزهای آتی در این خصوص باشیم چرا که قیمت این بازیکن ۱٫۳ میلیون پوند است و با توجه به آمار گلزنی خوبی که دارد به نظر نمی رسد استقلالی بتوانند او را با مبلغی زیر ۱ میلیون پوند راضی به همکاری کنند که همین مبلغ نیز رقمی بسیار سنگین محسوب می شود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • رسول ۳ بهمن ۱۳۹۷ / ۱:۴۰ بعد از ظهر

  عجب مهاجمیه ادمو یاد تیام میندازه
  ولی شدنی نیست اینم

  • رضا ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ / ۱:۵۷ بعد از ظهر

   آره دادا اومد،خوب هم اومد،ایشالله مثل تیام جواب بده،ایسما با پاتوسی و احتمالا منشا،تن هر حریفی رو میلرزونه

 • فرشاد ۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۱:۴۷ بعد از ظهر

  شوخی شوخی داره میاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید